×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 28. aprīlī (1)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

“Dzimtenes Vēstnesis”

Sēklu lietā. Viskrievijas pilsētu savienības Vidzemes Lauksaimniecības komiteja pašlaik saņēma vīķu sēklas. Griežam uz šo lauksaimnieku vērību un lūdzam nekavējoši iesūtīt caur Pārtikas komiteju jeb, kur tādu vēl nebūtu, pagastu valdēm, lauksaimniecību biedrībām un kooperatīviem ziņas par vajadzībām pēc šīm sēklām Rīgā, Ļ. Ņevas ielā nr. 12, dz. 4, šai komitejai. Aizrādām, ka saņemtas arī runkuļu sēklas un dabūjamas Rīgā, Tērbatas ielā 18.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+