Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1917. gada 6. jūnijā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīs attēls

“Jaunais Vārds”

Meirāni. Mirušā Lubānas uradņika Ādurauša piederīgie bija iedomājušies A. paglabāt Meirānes kapos, kaut gan A. nepieder pie Meirānes pagasta. Meirāniešu jaunā pagasta valde rakstiski paziņoja A. piederīgiem, ka meirānieši nevēlas, ka A. tiktu paglabāts Meirānes kapos. Bet piederīgie to neievēroja. Pēdējais A. “nopelns” bijis tas, ka īsi priekš revolūcijas tas bija atradis kādu “lielu revolucionāru”, 16 gadus vecu Lubānas skolnieku Kažoku un saķēdētām rokām nosūtījis uz Madoni pie pristava. Meirānieši ir ļoti sašutuši par to, ka tiem būs jāuzduras savos kapos uz vecā režīma bendes kapa.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+