Kultūra
Teātris un kino

Komēdija “Silvija” novembrī viesosies Alūksnē un Madonā0

Foto: Jānis Deinats

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija luga “Silvija” viesosies Alūksnē un Madonā. Divus piektdienas vakarus izrāde viesosies Ziemeļvidzemē: 9. novembrī Alūksnes kultūras centrā un 30. novembrī Madonas kultūras namā.

Izrādes režisors un aktieris Voldemārs Šoriņš komēdiju “Silvija” iestudēja 2016. gadā. Izrāde viesojusies daudzviet Latvijā un ārzemēs, saņemot brīnišķīgas skatītāju atsauksmes. Domubiedru grupa – Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga kopā radījuši stāstu par mīlestību, ģimeni un dabas nozīmi ikdienas cilvēka dzīvē.

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas “Silvija” darbība sākas brīdī, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to mājās. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī: sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem. “Silvija” ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.

Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni – izrādē ar skumjām bet laimīgām beigām.

Izrādes režisors – Voldemārs Šoriņš, izrādes komponists Valdis Zilveris, iestudējuma mākslinieks Jānis Jansons.

LA.lv