Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
17. augusts, 2016
Drukāt

Konference skolotājiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

24. augustā notiks lielākā bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas, ķīmijas, dabaszinību un matemātikas skolotāju metodiski praktiskā konference “Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Skolotāji aicināti tai reģistrēties interneta vietnē “www.dzm.lu.lv”, kur var arī iepazīties ar pasākuma programmu.

Konferencē, uzstājoties ar mutiskām prezentācijām un piedaloties plakātu sesijās, pieredzē dalīsies 55 skolotāji. Aktīvākajiem interesentiem būs iespēja apmeklēt 15 dažādas darbnīcas. Inovatīvas idejas un praktiskus piemērus jaunajam mācību gadam izstādē sniegs 20 dažādu uzņēmumu, organizāciju, iestāžu pārstāvji.

Paneļdiskusijā tiks runāts par to, kāpēc mainās pārbaudes darbu forma un saturs. Forumā un plenārsēdē diskutēs, ko nozīmē īstenot kompetenču pieeju un kas ir citādais, kas to atšķir no tradicionālā mācību procesa. Viesistabā būs iespēja uzdot jautājumus zinātniekiem, Valsts izglītības satura centra vadītājam, uzņēmējiem un citām ar izglītības jomu saistītām personām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+