Apbrīno

Konkursa “Supernova 2017” pusfinālā startēs arī “My Radiant You”, “Triana Park”, “The Ludvig” un Santa Daņeļeviča 0


Muzikālā apvienība “My Radiant You” kā pārliecinošākie līderi pusfinālam tika pieteikti pirmie.
Muzikālā apvienība “My Radiant You” kā pārliecinošākie līderi pusfinālam tika pieteikti pirmie.
Foto – Leta

Pirmās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2017” pusfinālā piedalīsies grupa “My Radiant You” ar dziesmu “All I Know”, grupa “Triana Park” ar “Line”, mūziķis “The Ludvig” ar “I’m in Love with You” un Santa Daņeļeviča ar dziesmu “Your Breath”.

Kā aģentūru LETA informēja konkursa pārstāve Guna Zučika, žūriju otrajā atlasē pārstāvēja grupas “Prāta vētra” bundzinieks un režisors Kaspars Roga, mūzikas ierakstu izdevniecības “Mikrofona ieraksti” repertuāra direktors Guntars Račs, producents un Latvijas Radio 5 pārstāvis “DJ Rudd”, kā arī mūziķis Intars Busulis.

Busulis pauda viedokli, ka konkursā bija daudz skaistu dziesmu un baudāmu priekšnesumu. “Pirmo reizi bija tā, ka vairāk nekā četras dziesmas būtu pelnījušas vietu pusfinālā.”

Jau ziņots, ka “Supernova 2017” pusfinālā piedalīsies arī Lauris Valters ar dziesmu “Magic Years”, Linda Leen ar “Who Is In Charge”, grupa “Franco Franco” ar “Up” un Miks Dukurs ar dziesmu “Spiritual Priest”.

Konkursa “Supernova 2017” uzvarētājam būs iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija”, kas šogad notiks Kijevā, Ukrainā.

LA.lv