×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

KONKURSS “Gadu gaitā noslīpētā ogu pīrāga recepte”

pluumju_biezpiena_kuuka

Reiz piedalījos kādas ģimenes pasākumā, uz kuru bija sapulcināti tuvāki un tālāki radi un kur dzīves jubilejā tika sumināta vecmāmiņa. Viņai pateicās gan par izaudzinātajiem bērniem un mazbērniem, gan… viņas ceptajiem gardajiem pīrāgiem.

Mazdēls pat jokojoties atzina, ka viņa mīlestība pret vecmāmiņu ir proporcionāla apēsto pīrāgu daudzumam. Varbūt arī jūsu ģimenē ir tradīcija ogu un sēņu laikā pašiem cept pīrāgus? Varbūt arī jūs zināt vislabāko pīrāga recepti, jo tā ir pārbaudīta gadu gaitā un vairākās paaudzēs?

Tāpēc aicinu jūs piedalīties recepšu konkursā “Gadu gaitā noslīpētā ogu pīrāga recepte”, ko “Latvijas Avīze” rīko kopā ar kompāniju “Fiskars”. Savas receptes un ģimenisko tradīciju nelielu aprakstu, kā arī izceptā pīrāga fotoattēlu (droši varat lūgt saviem mazbērniem, lai viņi palīdz to nofotografēt un atsūtīt pa e-pastu) ar norādi “Gadu gaitā noslīpētā ogu pīrāga recepte” sūtiet pēc adreses: Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010, vai rakstiet pa e-pastu: anda.hailova@la.lv. Jūsu vēstules gaidīsim līdz 25. jūlijam (pasta zīmogs).

Balvā trīs interesantāko ogu pīrāgu recepšu autori katrs saņems virtuves piederumu komplektu, kurā ietilpst mīklas nazis, lāpstiņa un mīklas veltnis un kuru ražojusi kompānija “Fiskars”.

fiskars2

 

 

 

 

 

 

Viens receptes autors saņems pārsteiguma balvu no “Latvijas Avīzes”.

Konkursa nolikums
Noteikumi un balvas: “Latvijas Avīzes” lasītāji iesūta ogu pīrāgu receptes un to fotoattēlus konkursam “Gadu gaitā noslīpētā ogu pīrāga recepte”, ko “Latvijas Avīze” rīko sadarbībā ar uzņēmumu “Fiskars”.
Balvā trīs labāko recepšu autori katrs saņem virtuves piederumu komplektu, kurā ietilpst mīklas nazis, lāpstiņa un mīklas veltnis un kuru ražojusi kompānija “Fiskars”. Konkursa norise: no 2011. gada 9. līdz 25. jūlijam. Rezultātu paziņošana: 2011. gada 30. jūlijā. Konkursa žūrija: Anda Hailova, lappušu “Mani gadi. Mans kapitāls” vadītāja, un Velga Ozola, uzņēmuma “Fiskars” pārstāve.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+