Mobilā versija
Brīdinājums +12.8°C
Māris, Mārica, Maigurs
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Konkurss. Gaida jaunas idejas par Rīgas suvenīriem

Foto - LetaFoto - Leta

Vecrīgas panorāma un riteņbrucēji.

Latvijas Dizaineru savienība izsludinājusi kārtējo konkursu “Gada balva dizainā 2014” (GBD), kurā var piedalīties kategorijās “Interjera dizains”, “Vides dizains”, “Rūpnieciskais dizains”, “Modes un tekstila dizains”, “Grafikas dizains”, “Foto dizains”. Par godu tam, ka šogad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, izsludināts arī tematiskais konkurss “Veltījums”. Tā mērķis ir izaicināt ikvienu esošu vai topošu dizaineru radīt spilgtas idejas jauniem neparastiem dizaina izstrādājumiem – 
veltēm – piemiņas lietām (suvenīriem). Konkursa “GBD 2014” gaitā šogad notiek arī Skolu konkurss, kurā savā starpā sacentīsies labāko augstāko un vidējo profesionālo dizaina mācību iestāžu radošākie audzēkņi. Pieteikties konkursam iespējams līdz 21. jūlijam, bet Gada balvas ekspozīcija būs apskatāma Latvijas Dizaineru savienības stendā izstādē “Design isle 2014”.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejāNo ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+