Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Konkurss. Gaida jaunas idejas par Rīgas suvenīriem

Foto - LetaFoto - Leta

Vecrīgas panorāma un riteņbrucēji.

Latvijas Dizaineru savienība izsludinājusi kārtējo konkursu “Gada balva dizainā 2014” (GBD), kurā var piedalīties kategorijās “Interjera dizains”, “Vides dizains”, “Rūpnieciskais dizains”, “Modes un tekstila dizains”, “Grafikas dizains”, “Foto dizains”. Par godu tam, ka šogad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, izsludināts arī tematiskais konkurss “Veltījums”. Tā mērķis ir izaicināt ikvienu esošu vai topošu dizaineru radīt spilgtas idejas jauniem neparastiem dizaina izstrādājumiem – 
veltēm – piemiņas lietām (suvenīriem). Konkursa “GBD 2014” gaitā šogad notiek arī Skolu konkurss, kurā savā starpā sacentīsies labāko augstāko un vidējo profesionālo dizaina mācību iestāžu radošākie audzēkņi. Pieteikties konkursam iespējams līdz 21. jūlijam, bet Gada balvas ekspozīcija būs apskatāma Latvijas Dizaineru savienības stendā izstādē “Design isle 2014”.

Pievienot komentāru

"Es ceru, ka esmu koks". Inga Žolude raksta jaunu romānuProzaiķe Inga Žolude (1984) dzimusi Rīgā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.
Draugiem Facebook Twitter Google+