Ekonomika
Bizness

Kopbraukšanas platforma “Bolt” paziņo par darbības sākšanu Krievijā0

Publicitātes foto

Transporta izsaukšanas platforma “Bolt” (agrāk “Taxify”) ziņo, ka uzņēmums uzsāk darbību arī Krievijā, nodrošinot pakalpojumus valsts otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā.

Sankpēterburgā dzīvo vairāk nekā pieci miljoni cilvēku un tā ir ceturtā lielākā pilsēta Eiropā pēc Stambulas, Maskavas un Londonas.

Krievijā kopbraukšanas platforma Bolt piedāvās alternatīvu vietējai taksometru aplikācijai Yandex.Taxi, kas 2018. gadā reģionā ietvaros apvienojās ar Uber un kļuva par dominējošo kopbraukšanas platformu Krievijas tirgū.

“Bolt” vadītājs Centrālajā un Austrumeiropā Jevgēnijs Belusovs norāda, ka Krievija ir strauji augošs tirgus, un kopbraukšanas platformas “Bolt” pakalpojumi Sanktpēterburgā dos lielāku izvēli gan klientiem, gan autovadītājiem, kā arī taksometra pakalpojumi kļūs uzticamāki un pieejamāki.

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar Krievijas pilsētām, lai palīdzētu atrisināt pilsētas transporta problēmas, piedāvājot kvalitāti un servisu, ko mēs līdz šim esam nodrošinājuši saviem klientiem visā Eiropā,” stāsta J. Belusovs.

“Bolt” uzņēmuma attīstībā ir piesaistījuši 175 miljonus ASV dolāru, lai veicinātu paplašināšanos visā Eiropā un Āfrikā. Pavisam nesen uzņēmums uzsāka pakalpojumu nodrošināšanu arī Somijā, Zviedrijā un Horvātijā.

Šobrīd “Bolt” piedāvā arī elektrisko skūteru pakalpojumus Parīzē un Madridē, kā arī paziņoja par plāniem uzsākt pārtikas piegādes servisu visos uzņēmuma galvenajos tirgos.

Šī mēneša sākumā uzņēmums paziņoja par divu jaunu kategoriju ieviešanu Latvijas tirgū – “Economy”, kas jau šobrīd nodrošina izdevīgākas cenas transporta pakalpojumiem, un “Assist” kategorija, kas no maija piedāvās transportēšanas pakalpojumus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Saistītie raksti

“Bolt”, kas iepriekš bija pazīstams kā “Taxify”, ir kopbraukšanas transporta platforma, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā vieglākus, ātrākus un uzticamākus.

Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs. Šobrīd “Bolt” pakalpojumus izmanto vairāk nekā 25 miljonu lietotāju vairāk kā 30 pasaules valstīs.

LA.lv