Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Kortnija Lova atzīst, ka grūtniecības laikā lietojusi heroīnu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu grandžroka grupas “Nirvana” solista Kurta Kobeina atraitne Kortnija Lova atzinusi, ka grūtniecības laikā lietojusi heroīnu.

1992. gadā izdevuma “Vanity Fair” žurnāliste Linna Hiršberga apgalvoja, ka rokgrupas “Hole” līdere Lova esot lietojusi narkotikas, kamēr bija stāvoklī ar meitu Frānsisu Bīnu. Dziedātāja tolaik asi noraidīja žurnālistes izteikumus.

“Mēs to pilnībā noliedzam,” toreiz paziņoja Lovas pārstāvji. “Kad Kortnija uzzināja par grūtniecību, viņa uzreiz sazinājās ar vecmāti un narkologu, kuru aprūpē tagad atrodas. Viņi apstiprinājuši, ka gaidāms pilnīgi vesels mazulis.”

Skandāla dēļ Lovai uz laiku tika atņemta aizbildniecība pār meitu. Lova izdeva neoficiālu mūzikas albumu ar nosaukumu “Bring Me the Head of Lynn Hirschberg” (“Atnesiet man Linnas Hiršbergas galvu”), kā arī vainoja žurnālisti pie Kobeina pašnāvības 1994. gadā.

Taču Sandensas kinofestivālā demonstrētajā dokumentālajā filmā “Kurt Cobain: Montage of Heck” Lova atzinusi, ka Hiršbergas apsūdzība tomēr bijusi patiesa. “Es to izdarīju vienreiz, taču pēc tam pārtraucu. Es zināju, ka ar viņu viss būs kārtībā,” sacīja dziedātāja.

Kinolentes galvenā producente ir 22 gadus vecā Frānsisa Bīna Kobeina. Filmas pirmizrāde gaidāma 4.maijā amerikāņu televīzijas kanālā HBO.

Filmas režisors Brets Morgens sacīja, ka noteikti esot gribējis iekļaut filmā Lovas atzīšanos, jo skandāls esot iedragājis Kobeinu. “Jā, viņi bija narkomāni, taču nevienam nedarīja pāri,” uzskata Morgens. “Raksts atstāja lielu iespaidu uz Kurta psihi. Nedomāju, ka viņš kādreiz no tā atguvās, jo viņam tika atņemts bērns.”

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+