×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. augusts, 2012
Drukāt

Krāslavā grāfu Plāteru pilī notiks Rudo saiets

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Krāslavā grāfu Plāteru pils dārzā 25.augustā notiks Rudo saiets, aģentūru LETA informēja Daugavpils novada tūrisma informācijas centra vadītāja Lolita Kozlovska.

Piedalīties pasākumā aicināti visi, kuri paši ir rudi, kuri gribētu būt rudi, kuriem radi rudi, kuri strādā, dzīvo un draudzējas ar rudajiem, kā arī tie, kuriem ir rudi suņi, kaķi, zirgi, sivēni, truši.

Saieta atklāšana un Motociklistu šovs 18.novembra laukumā notiks plkst.14. Turpinājumā pils dārzā Amatu mājas pagalmā sāksies aktivitātes bērniem un jauniešiem, sadarbosies retro foto studija. Pils dārzā notiks arī vizināšanās ar motocikliem, norisināsies Rudās bumbas turnīrs un “Rudais piedzīvojums”, būs apskatāma rudo frizūru skate.

Plkst.16 Amatu mājā sāksies Daugavpils Mūzikas vidusskolas kamerorķestra koncertuzvedums, plkst.17 tiks izņemts Rudais ceplis, bet pusstundu vēlāk notiks rudo godināšana un kopīgs foto “Rudie Krāslavā”. Rudo saieta pasākumus Krāslavas pilsētas estrādē plkst.19 turpinās Daugavpils teātra brīvdabas izrāde “Bildinājums”, kam sekos zaļumballe kopā ar grupu “Trīs vīri laivā”.

Rudo saieta gaitā darbosies amatnieku darinājumu tirgus, Latgales kulinārā mantojuma tirgus, notiks pankūku cepšana un zivju zupas vārīšana, darbosies keramikas, kalšanas, seno mūzikas instrumentu, tapošanas, klūgu pīšanas, aušanas, rokdarbu un vides radošās darbnīcas.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un uzdevumos, vizināties ar zirgu sētas “Klajumi” zirgiem, piedalīties keramikas cepļa kurināšanā, piedalīties kopīgas pils gleznas veidošanā pils dārzā, apmeklēt Rudo frizētavu, degustēt SIA “Krāslava D” gardumus, apmeklēt mākslinieku gleznu izstādi, kā arī doties ekskursijā pa pils parku. Bērnu rīcībā būs piepūšamās atrakcijas un velokarti.

Rudo saietu organizē “Kroslovys amatnīku broliste” sadarbībā ar Krāslavas novada domi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+