Mobilā versija
+20.7°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
16. novembris, 2016
Drukāt

“Kraukšķītis” decembrī apceļos Latviju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Margaritas Stārastes pasaku vīriņš “Kraukšķītis”, ko Latvijas Jaunatnes teātra muzikālās izrādes stāstā savulaik ietērpa Marats Samauskis un Niks Matvejevs, decembrī dosies ceļojumā pie Latvijas bērniem, viesojoties 15 pilsētās, LA.lv pavēstīja producents Juris Millers.

“Kraukšķītis” ir viena no populārākajām Margaritas Stārastes pasakām, kas pērn piedzīvoja savu pirmizrādi. Uzreiz pēc tās šis iestudējums tika nodevēts par pēdējo gadu krāšņāko izrādi bērniem, un – ne velti – pasakainos kostīmus ir gatavojusi Jūlija Ļaha, bet izrādes režiju veidoja Ivars Lūsis. Kopumā izrādē darbojas ap 40 dalībnieku – līdzās pieredzējušajiem aktieriem Zigurdam Neimanim, Pēterim Šogolovam, Raimondai Vazdikai, Dacei Makovskai, Sandim Bergholdam un Madarai Celmai uz skatuves redzēsim arī Latvijas Jaunatnes teātra bērnu un jauniešu studijas audzēkņus. Galvenajā – Kraukšķīša lomā būs redzams jaunais dziedātājs Miks Galvanovskis.

“Kraukšķīša” muzikālais ceļojums sāksies 3. decembrī Alūksnē, bet turpināsies Krustpilī, Cēsīs, Valmierā, Ādažos, Ventspilī, Talsos, Rēzeknē, Bauskā, Liepājā, Saldū, Mārupē, Jelgavā un Ogrē. Vienīgā izrāde Rīgā, Latvijas Jaunatnes teātra zālē būs 21. decembrī.

Pievienot komentāru

Triju flīģeļu spēks. Saruna ar Sergeju, Andreju un Georgiju Osokiniem (1)Pēc nedēļas, 30. jūlijā, uz Dzintaru koncertzāles skatuves sastapsies "Trīs Osokini" – tēvs Sergejs, dēli Andrejs un Georgijs.
Draugiem Facebook Twitter Google+