Ekonomika
Darbs un nauda

Kredīti internetā bez ķīlas un slēptiem nosacījumiem0

Sarežģītā finansiālajā situācijā daudzi cilvēki aizņemas trūkstošo naudas summu. Pateicoties privātajām kredītkompānijām, mūsdienās aizdevumu var saņemt mazāk nekā pusstundas laikā, nepametot savas mājas. Ātrie kredīti internetā ir populārs pakalpojums, kas tūkstošiem cilvēkiem ir ļāvis laikus apmaksāt rēķinus un iegādāties vitāli nepieciešamas preces. Taču ne vienmēr var viegli izvēlēties labāko aizdevēju, jo kredītu piedāvājums ir plašs, un ikviena kredītkompānija sola izdevīgākos aizdevuma nosacījumus. Ja vēlaties būt drošs par Jūsu aizdevēju, veltiet mazliet laika tirgus izpētei un kredīkompāniju salīdzināšanai!

Ātrais naudas aizdevums tiek piešķirts tikai pilngadīgām personām (visbiežāk no 20 gadu vecuma) ar stabiliem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Izvēlieties atbildīgu aizdevēju, rūpīgi izlasiet visus aizņemšanās līguma nosacījumus un piesakiet Jums nepieciešamo naudas summu jau tūlīt!

Trīs ieteikumi, kā atpazīt uzticamu aizdevēju

Lai plašā piedāvājumā atrastu drošu kredītkompāniju, pievērsiet vairāk uzmanības faktiem, un mazāk – vilinošiem piedāvājumiem. Aizdevējs, kas piedāvā bezprocentu kredītu, bet nesniedz nekādus datus par sevi, ir slikta izvēle. Uzticama kredītkompānija necenšas nopelnīt uz Jūsu nezināšanas, bet informē par visiem aizdevuma nosacījumiem un kopējo atmaksas summu.

Labāk piesakiet kredītu pie aizdevēja, kas:

sniedz pilnu informāciju. Svarīgākie dati ir reģistrācijas numurs un juridiskā adrese, jo šos datumus Jūs varat pārbaudīt Uzņēmumu reģistrā. Atcerieties, jo atklātāks ir aizdevējs, jo drošāki ir ātrie kredīti internetā;

ir gatava sarunai ar klientu. Uz veiksmīgu sadarbību orientēta kredītkompānija vienmēr uzrāda savus kontaktus: e-pastu, Skype kontu, telefona numuru. Daudzi uzņēmumi ir aktīvi arī sociālajos tīklos, tāpēc droši sazinieties ar aizdevēju, ja Jums rodas neskaidrības par kredīta piešķiršanas un atmaksas nosacījumiem;
neslēpj kredīta nosacījumus. Ikvienam potenciālajam klientam ir tiesības uzzināt līguma detaļas vēl pirms pieteikšanās kredītam. Tāpat ir vērts pārbaudīt, ka par pieteikuma izskatīšanu un naudas pārskaitīšanu Jūsu kontā netiek iekasētas papildu komisijas.

Aizņemieties atbildīgi un tik, cik variet atmaksāt!

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
“Tet” plāno investēt 31 miljonu eiro interneta infrastruktūrā un attīstībā
6 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“BALTA”: Skursteņslauķim pie pogas jāķeras biežāk nekā reizi 10 gados
6 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Fonds „Capitalica” ātrāk pabeidzis 5 miljonus vērtu obligāciju izplatīšanu biznesa centru “Verde” izveidei
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Koalīcija konceptuāli atbalsta pilnīgu pāreju uz mācībām valsts valodā
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Naktī svārstīsies no -3 līdz +5 grādiem: laika prognoze otrdienai
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Mūžībā devies mācītājs un bijušais politiķis Jānis Šmits
2 stundas
Uldis Šmits
Pasaulē
Uldis Šmits: Pēc tiesas un taisnības
58 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bezdarbnieku pabalsta samazināšana nozīmēs arī mazāku pensiju nākotnē 1
3 stundas