Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
29. maijs, 2014
Drukāt

Krievijā aiztur desmit cilvēkus par terorakta plānošanu 9. maijā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Iekšlietu ministrija šodien paziņoja, ka tā divas dienas pirms 9. maija svinībām aizturēja desmit personas, kuras bija plānojušas armijas parādes laikā sarīkot teroraktu, informē laikraksta “The Moscow Times” interneta vietne.

Par terorakta plānošanu aizdomās turētie tika arestēti Krievijas galvaspilsētas Maskavas rajonā, kurā galvenokārt dzīvo iebraucēji no Ziemeļkaukāza apgabaliem. Aizturēto dzīves vietā tika atrasti paštaisīti spridzekļi, teikts ministrijas izplatītajā paziņojumā. Krievijas tiesībsargājošo iestāžu darbinieki aizturēto mājvietā atraduši arī “lielu daudzumu reliģiskās literatūras”, tostarp grāmatas, kuras Tieslietu ministrija Krievijā ir aizliegusi, pamatojoties uz to, ka tajās tiek pausti ekstrēmistiski uzskati. Tāpat arestēto personu rīcībā bija nonākušas Maskavas kartes, kurās detalizēti bija attēlotas 9. maija pasākumu norises vietas.

Iekšlietu ministrijas pārstāvis Krievijas medijiem skaidrojis, ka uzbrukuma organizētāji ir atzinuši savu vainu. Pret viņiem tagad ir ierosināta krimināllieta apsūdzībās par terorakta plānošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lēts PR.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+