×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
29. decembris, 2014
Drukāt

Krievija ielūgusi Bērziņu uz “uzvaras dienas” svinībām (14)

Foto: LETAFoto: LETA

Krievija jau sākusi gatavoties vērienīgām svinībām, pieminot 70.gadadienu kopš nacistiskās Vācijas sagrāves Otrajā pasaules karā, un uz Maskavā paredzēto ceremoniju vizītē uzaicinājusi arī Valsts prezidentu Andri Bērziņu.

Jautāta, vai prezidents plāno ierasties uz ceremoniju, prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne aģentūrai LETA sacīja, ka “ir pietiekami daudz laika, lai izvērtētu situācijas attīstību un pieņemtu lēmumu”.

LETA jau ziņoja, ka starp Maskavas uzaicinātajiem viesiem ir gan ASV prezidents Baraks Obama, gan Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. ”Vajag brauk un ar savu titulu apstiprināt Dienvidosetijas, Abhāzijas, Piedņestras, Krimas un Dombasa piederību Krievijai un uzsaukt tostu par Malorosiju Krievijas sastāvā. Ja to nedara tad kāpēc? Tā komunistu biļete kabatā un SC ar ZZS liek to darīt…”
  Jau lasīts, bet ja ciena Latviju, būtu atteicis. Latvija 2. pasaules karā nepiedalījās un ir cietusi no trijām okupācījā un te nav ko svinēt. Amorāli sveikt okupantus ar trešo Latvijas okupāciju pēc pirmās 1940., otrās 1941. un tad 1945. …

 2. Ja brauks – ar to pašu apliecinās, ka visi viņa aicinājumi kaimiņiem būt vienotiem ir tukša, viltvārdīga blefošana, kā arī pilnīgi zaudēs savas kaut niecīgās, vēl palikušās cerības uz pārvēlēšanu. Nemaz jau nerunāju par piesmietās tautas attieksmi.

 3. Tikai nacistiem 9.maijs nav svētku diena.
  Latvijas prezidents nav nacists.

 4. urbis un ušaks gan brauks.

 5. Ceru ka Bēziņa kungam pietiks godaprāta atteikties no ša brauciena.

 6. Lietuvas prezidentei daudz laika nevajadzēja, lai izvērtētu situāciju – viņa pateica skaidru “nē”! Mūsējais, kurš droši vien ielūgumu saņēma tajā pat laikā, minstinās, svārstās un stāsta, ka laika vēl daudz( lai
  pēc tam piekristu!). Tipiski viņa garā, neko nav spējīgs ātri izlemt, droši vien vēros, kāda būs sabiedrības reakcija, mēģinot izdomāt iemeslu, kāpēc obligāti jābrauc.

 7. Berjozkin, brauc! 4.maija Latvijai kā LPSR-2 tur obligāti jābūt klātesošai. Ja nebrauksi, tad Latvijas krievi sadusmosies un padomās, ka esam fašisti, bet mēs tā cenšamies latviešus un krievus saintegrēt padomju tautā.

 8. pēc lasītā bet labs Atbildēt

  100%, ka vienīgais no ES prezidentiem aizbrauks! Varēs māt ar rociņu vatņiku armijai, stāvot blakus Putinam un Kimam – Pasaules pēdējiem diktatoriem.
  V.V.F. arī aizskrēja un tika tikai Kremļa sulaiņu rindā…

 9. ko nu biedrs Berziņa kungs pasāks?

 10. “ir pietiekami daudz laika, lai izvērtētu situācijas attīstību un pieņemtu lēmumu”… Un loģisks prezidenta lēmums varētu būt – atteikšanās no šīm svinībām, ar pamatojumu, ka Latvijas okupācijas fakts izslēdz tās pārstāvju dalību jebkādas krievu okupantu uzvaras svinībās pār saviem sāncenšiem – vācu okupantiem.

 11. nedrīkst braukt, lai papras VVF kā viņas tur piesmēja un piemānīja.

Draugiem Facebook Twitter Google+