Ekonomika
Bizness

Krievijas investori ieguldīs tapešu automātiskās iepakošanas līnijas izveidē Latvijā0

Foto: Ieva MAkare/LETA

Kokmateriālu, būvmateriālu un sanitārtehnikas ierīču vairumtirgotājs “Silk Plaster Group” ieguldīs 142 508 eiro tapešu automātiskajā iepakošanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā par dekoratīvā apdares veida, kas sastāv no dabiskām šķiedrām, saistvielas un krāsvielām jeb šķidro tapešu automātiskās iepakošanas līnijas piegādi uzvarējusi Itālijas kompānija “ESSEGI 2 s.r.l.”, kas bija vienīgā pretendente kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2019. gada 31. jūlijam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskajā atbalsta mērķī “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē”.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017. gadā kompānija strādāja ar 771 055 miljonu eiro apgrozījumu un 113 757 eiro peļņu.

Kompānija ir reģistrēta 2013. gadā, un tās pamatkapitāls ir 357 419 eiro. Kompānija pieder divām Krievijas privātpersonām un Kiprā reģistrētai kompānijai “Serari Investments Limited” (0,80%).

LA.lv