×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. aprīlis, 2015
Drukāt

Krievijas iznīcinātājs virs Baltijas jūras bīstami pietuvojies ASV lidmašīnai (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas iznīcinātājs “Su-27” neitrālajā gaisa telpā virs Baltijas jūras bīstami tuvu pielidojis ASV izlūkošanas lidmašīnai “RC-135” un gandrīz ar to sadūries, vēsta izdevums “The Washington Free Beacon”.

Kā pavēstīja avoti Pentagonā, incidents noticis 7.aprīlī un ASV jau pa oficiālajiem kanāliem nosūtījusi Krievijai protesta notu.

“ASV lidmašīna “RC-135U” lidoja ierastajā maršrutā starptautiskajā gaisa telpā un to bīstamā un neprofesionālā veidā pārtvēra krievu “Su-27″. ASV ar Krieviju jau apspriež šo incidentu pa attiecīgajiem diplomātiskajiem un oficiālajiem kanāliem,” sacīja ASV Aizsardzības ministrijas pārstāve Ailīna Laineza.

Krievijas iznīcinātājs ASV lidmašīnai pietuvojies sešu metru attālumā, ko ASV nodēvēja par bezatbildīgu soli, kas apdraudējis amerikāņu pilotu dzīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Vācijas laikraksts ziņo: Neskatoties un Minskas vienošanos Krievija turpina ievest konfliktu zonā Ukrainā kaujas tehniku un iesūtīt karavīrus. Acīmredzot, Putins 9. maija svinību cermonijas laikā vēlās saņemt simboliskas Kijevas atslēgas, kas varētu arī izdoties. ES ar Vāciju un Franciju priekšgalā tikai noplātīs rokas un “šnukstēs lupatiņā”.

  2. Vietējiem provinces politiķiem -”Krievijas iznīcinātājs virs Baltijas jūras bīstami pietuvojies ASV lidmašīnai”.
    Runa jau nav par kaut kādām lidmašīnām un cik tās ir tuvu viena otrai…,bet par to vai Krievija Baltijas jūru varētu turēt kā savu iekšējo jūru un ar visu lidošanas noteikšanu – Jau zviedriem aizliedza lidot uz Igauniju un tie ultimātam jau piekrita… Tālāk sekos jau kuģniecības liegums. Tikai tā Gotlande pamaisījusies… -sk. manevrus Baltijas jūrā ar desantēšanos . Trūkst tikai Mistral…

  3. Žēl gan: varēja to maskaļu lidekli nolaist zemē. Kad pāris būtu veikli nosūtīti ” pēc piederības” , varbūt vairs nelidinātos, netērētu degvielas un nesmirdinātu gaisu. Tie lopi jau neko nesaprot, tikai ja gāž pa purnu. Arī tad, nošķurinās un prasa vēl.
    Lops paliek lops.

  4. Vai tad maskaļi maz prot lidot? Stulbas galvinas neprot spaidīt pogas. Brīnums ka nekrit no debesīm kā ceptas voblas. Vai vispār prot lasit karti? Būs tapat kā četrdesmitjos gados – sarkanarmieši soļoja uz Berlini – austrumu virzienā. Bez maz nonāca Pekinā.

  5. Kārtējais krievu šovinisms !

  6. atiecigi viņu lidmašīnas butu saprotams, uz kaļiņingradu ar laiku pa laikam jāaizlido, bet ko te pazaudejusi amišu izlūklidmašīna? apmaldijās un nespēj ceļu mājup atrast? asv taču atrodas zemeslodes otrā pusē!!!! tad jau te japāņu, z korejas, ķīnas ari drīkst mierigi vazāties, vai tad būtu atkal kārtejais ” skandāls” mēdijos

Draugiem Facebook Twitter Google+