×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
18. marts, 2018
Drukāt

Krievijas prezidenta vēlēšanas Rīgā: Lielas rindas pie iecirkņiem (12)

EkrānuzņēmumsEkrānuzņēmums

Krievijas pilsoņi prezidenta vēlēšanās nobalsot var piecos iecirkņos Latvijā.

Iecirkņi no plkst.8 līdz 20 būs atvērti Rīgā, Antonijas ielā 2, Smilšu ielā 3, kā arī Kr.Valdemāra ielā 36. Tāpat vēlēšanu iecirkņi būs Daugavpilī, Krāslavas ielā 46 un Liepājā, Liepu ielā 27.

Atbildot uz Krievijas vēstniecības Latvijā lūgumu saskaņot Krievijas prezidenta vēlēšanu pirmstermiņa izbraukuma balsošanas vietu organizēšanu papildus vēlēšanu iecirkņiem Rīgā, Daugavpilī un Liepājā vēl 12 pilsētās, Ārlietu ministrija (ĀM) atbalstījusi iecirkņu ierīkošanu tikai piecās diplomātiskajās telpā.

Ministrija atbalstījusi to, ka 18.martā Krievijas prezidenta vēlēšanu iecirkņu ierīkošana var notikt visās diplomātiskajās telpās, kas kopumā ir piecas – Krievijas vēstniecība Rīgā, Krievijas vēstniecības konsulārā nodaļa un Krievijas vēstniecības konsulārās nodaļas sociālās nodrošināšanas nodaļa un abi ģenerālkonsulāti Liepājā un Daugavpilī.

Savukārt Krievija bija lūgusi papildu vēlēšanu iecirkņiem Rīgā, Daugavpilī un Liepājā saskaņot arī pirmstermiņa izbraukuma balsošanas vietu organizēšanu vēl 12 Latvijas pilsētās.

Krievija arī Igaunijai lūdza ļaut ierīkot prezidenta vēlēšanu iecirkņus pilsētās, kurās kompakti dzīvo Krievijas pilsoņi. Tomēr Igaunijas Ārlietu ministrija norādīja, ka iecirkņus drīkstēs atvērt tikai Krievijas vēstniecībā Tallinā, tās konsulārajā nodaļā Tartu, kā arī ģenerālkonsulātā Narvā.

VIDEO: Kā izskatījās pie Krievijas vēstniecības priekšpusdienā, Ģirta Vikmaņa vdieo:

Krievijas prezidenta vēlēšanu iecirknī, kas izvietots Vecrīgā Smilšu ielā Krievijas vēstniecības konsulārās daļas telpās, neliela rinda uz ielas veidojās jau dažas minūtes pēc iecirkņa atvēršanas 8.00, novēroja LA.lv.

Vairāk skatieties video. Autors – Dainis Bušmanis.

Vēlētāju rinda pie vēstniecības Antonijas ielā. Foto - Dainis Bušmanis.Vēlētāju rinda pie vēstniecības Antonijas ielā. Foto - Dainis Bušmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 3. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 4. 5.kolonnu nebūtu jābrīnās, problēma būs rudenī, kad uzvarēs SC un ZZS…

  • No pašiem jau vien atkarīgs, lai kremļa pakalpiņi un komunistu nomenklatūras pārstāvja vadīta partija neuzvarētu.
   Redzēs, kā KNAB izdosies pabeigt visu, kas saistīta ar 8 miljoniem, ko galvenais Rīgas okupantu un masveida rusifikācijas rezultātā iebraukušo pēctecis, izdevis krievu un viņiem piebalsojošo latviešu apmānīšanai.

 5. Piektā kolonna jau ierindā, gatavojas!!!

  • Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

   ;)))))))))

   “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

   “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
   / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

   =======

   Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

   Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” 😉

   =======

   Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
   ——-
   Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
   ——-
   .
   “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
   ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
   ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
   .
   Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
   No “divlitrenes” strēbdams alu,
   Un grāvī nospļaudamies, truli ~
   Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
   .
   Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
   Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
   Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
   Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
   .
   “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
   Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
   A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
   Par šo, vot, “fantāzija raisās”
   (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
   Man smadzeņpodu ļerga dragā,
   Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
   Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
   .
   Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
   No Austrumkraja šurp nav nācis,
   Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
   Un “masmēdekļu” spama plūdos?
   Par to jau “deRmolibersati”,
   Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
   Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
   Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
   .
   Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
   Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
   Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
   Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
   Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
   Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
   (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
   Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
   Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
   Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
   Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
   Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
   VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
   Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
   “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
   Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
   Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
   Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
   Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
   No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
   Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
   Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
   Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
   Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
   Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
   Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
   Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
   Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

   Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
   Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
   No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
   Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
   No izdangātā “ceļa” – grāvī,
   Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
   Zem galvas (pustukšs) paripojis,
   Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
   .
   NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
   Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
   Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
   Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
   Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
   Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
   Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
   Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

   Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
   Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
   Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
   Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
   .
   Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
   Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
   Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
   Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

   =====

   Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
   [ CENZĒTS ]
   u.c.

   MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 6. Sis personas paaudzem dzivoLatvija un neciena musu valsti.Krievu jaunatne ir daudz attistitaka par veciem krievu komunistiem kuri joprojam dzivo sen aizgajusa gadsimta.Ja viniem patik Putins lai vini brauc turpu.

 7. Tā pati publika, kas kopā ar Rīgas Domes valdošo koalīciju redzama 9. maija saietos Pārdaugavā, tā pati publika, kas pieprasa, lai izglītība Latvijā joprojām būtu arī Krievijas valsts valodā, tā pati publika, kas 16. martā iet protesta piketos, tā pati publika, kurai mājās pulksteņi rāda tikai Maskavas laiku, un pēc tā arī viņi dzīvo Latvijā, tā pati publika, kas pieprasa, lai ar viņiem mūsu valsts un pašvaldību iestādēs, veikalos un visur citur runātu tikai Krievijas valsts valodā, tā pati publika, kurai mājās svētbildes vietā ir kaimiņvalsts vadītāja foto utt.

  • Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

   ;)))))))))

   “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām? ;)))

   “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
   / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

   =======

   Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

   Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

   Savukārt, kā zināms: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

   =======

   “Brāļu kari” MUĻĶU zemē “latv(ĀN)ijā”.
   ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
   .
   “Brāļu kari”, BRĀĻU (?!?) kari ~
   Ko Tu, Letiņ, tajos dari?!???
   Kur, kā Cilvēks(?), VISPĀR deri ~
   TĀDS, kas BRĀLI “vinnēt” ceri?!??

   Ko Tu “brāļu karos” meklē?
   SEV un BRĀLIM “renti” peklē?!?
   Kam Tev rīkli pārgrauzt gribas,
   Izraut Sirdi, dragāt ribas?…
   .
   Kam Tev kalpo rokas, kājas?
   Brāli sist, līdz – pagurst vājas??
   Brāli spārdīt, līdz – ļimst ceļos,
   “Karakalpi”, kam ceļš “veļos”?!?
   .
   Kam Tu “ienaidniekos” prasies,
   Kad ar paša BRĀĻIEM “kasies”?
   Kāpēc naidu atvem, mel(n)u,
   BRĀLI “mālējot” par “vellu”?
   .
   Kam Tu provocēt ļauj karu,
   Dažkārt – pat uz mūžu garu,
   Tiem, kas “shēmo”, ņirdzot malā,
   SAVU vinni BRĀĻU galā?!?
   .
   Kam Tev acis, kam Tev ausis,
   Ja – tās TIKAI akli klausīs,
   “Brāļu kara” ZOMBĒTĀJUS,
   Kam Jūs, BRĀĻUS, vajag vājus?
   .
   Kam Tev jēga, Dieva dota,
   “Smadzeņpodā” ierievota?
   Lai to, trula naida varā,
   Nozaudētu “brāļu karā”?!?
   .
   Kam Tev Dvēselīte miesās,
   Kas par “brāļu kariem” tiesās,
   VISUS (Tevi – tajā skaitā),
   Kuri SAVUS BRĀĻUS maitā?

   “Brāļu kari”, BRĀĻU (?!?) kari ~
   Ko Tu, CILVĒK (!!!), tajos dari?!???
   Kam Tu MUĻĶU zemes “valsti”,
   Karodams ar BRĀĻIEM balsti?!?…
   .
   Vai Tev Radītājs ir skaudis,
   To, ko zina VISI ļaudis:
   Kur, kā LUMPENIS, vairs deri ~
   TĀDS, kas BRĀLI “vinnēt” ceri?!??

   =====

   oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
   [ CENZĒTS ]
   u.c.

   MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

   P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 8. Rezume : sie ES un NATO Valsti Latvija esosie nelikumigi esosie okupanti ir Launuma imperijas pilsoni,kuri sanem ari pensiju no kremla.Latvijas Valsts valodu vini nemak un nevelas macities,tad kada sakariba vini sanem dazadus pabalstus no Latvijas Valsts institucijam ???!! Pedejais noziegums no Latvijas Saimes ir balsojums preteji Latvijas Republikas Satversmes 1. un 105.pantam.Ipasuma piespiedu atsavinasana ir atlaujama tikai iznemuma gadijumos pret taisnigu atlidzibu.Saime esosie cekisti nobalsoja par zemes atnemsanu likumigajiem,no senciem mantotas zemes konfikaciju,savu veletaju intereses.Nosaucot to par “piespiedu” zemes nomas “samazinasanu”.

Draugiem Facebook Twitter Google+