×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. marts, 2015
Drukāt

Krievijas vēstnieks draud Dānijai ar kodolieročiem (24)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas vēstnieks Dānijā sestdien brīdināja to nepievienoties NATO pretraķešu aizsardzības vairogam, jo tādā gadījumā tā kļūs par Krievijas kodolraķešu mērķi.

“Es nedomāju, ka dāņi pilnībā apzinās sekas, ja Dānija pievienosies ASV vadītajai pretraķešu aizsardzības sistēmai,” rakstā avīzē “Jyllands-Posten” brīdina Krievijas vēstnieks Dānijā Mihails Vaņins. “Ja tas notiks, Dānijas karakuģi kļūs par Krievijas kodolraķešu mērķiem.”

“Dānija kļūs par daļu no drauda pret Krieviju, tai būs mazāk miera un cietīs attiecības ar Krieviju,” raksta Vaņins.

Dānijas ārlietu ministrs Martins Lidegords Vaņina draudus nosaucis par nepieņemamiem, norādot, ka “Krievija ļoti labi zina, ka NATO pretraķešu vairogs ir aizsardzībai un nav vērsts pret viņiem”.

“Mums ar Krieviju nav vienprātības daudzos punktos, taču ir svarīgi nepaaugstināt toni,” avīzei “Jyllands-Posten” pavēstīja Lidegords.

NATO dalībvalsts Dānija augustā paziņoja, ka plāno vienu tās fregati aprīkot ar radaru, kas būs daļa no pretraķešu vairoga.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Dāņiem jāpaziņo,ka tādā gadījumā izsūtīs no Dānijas visus ,kas ir iebraukuši no Krievijas un PSRS laikiem atpakaļ uz Krieviju .lai apšaudes gadījumā neciestu iebraukušie migranti.

 2. Un krievija,protams,ir vienīgā valsts,kurai ir kodolieroči!

 3. Uz kārtējām paģirām!

 4. Если министр иностранных дел Дании такой наивный дурак, это не значит что все другие люди такие же. Он конечно же может верить в то, что эта противоракетная система НАТО предназначена только для обороны (!), и не направлена против России (!), это его право. Но любой непредвзятый военный специалист эту святую веру разобъёт в пух и прах. А против кого тогда направлена эта система?! И не надо теперь устраивать поросячий визг от страха, всё логично. Вы сделаете такой шаг, это ваш выбор. То тогда Россия примет ответные меры, осознайте это и не обделайтесь от страха.

  • Ja Ārlietu Dānijas, naivs muļķi ministrs, tas nenozīmē, ka visi pārējie cilvēki ir vienādi. Viņš, protams, var uzskatīt, ka NATO pretraķešu aizsardzības sistēma ir paredzēta tikai aizstāvībai (!), Un tas nav vērsts pret Krieviju (!), Tas ir viņa tiesības. Bet jebkura objektīvu militārās speciālists šī svētā ticība razobёt lauskas. Un pret ko tad vērsti sistēmu?! Un tagad tas nav nepieciešams organizēt cūka squealing bailēs, viss ir loģiski. Jūs veikt šādu gājienu, tā ir jūsu izvēle. Tad Krievija būs atriebties, saprotu, ka tas nav sasprindzināts ar bailēm.

  • Grapist, pretrakešu aizsardzība ir vērsta tikai PRET agresoru, jeb uzbrucēju. Ar agresoru jāsaprot tāda valsts, kura piedaud visu pasauli pelnos pārvērst! Vai nav gadijies dzirdēt par vienu ” ļoti” miermīlīgu valsti kura solija iznīcināt Baltijas valstu galvaspilsētas, Varšavu un arī Vašingtonu . Vai tiešām tici, ka tādā gadijumā visi Baltijas krievi izdzīvos? Vai tici, ka Krieviju nesasniegs atbildes trieciens? Vai tici ka vispār civilizācija izdzīvos? Nelamājies, grāpist, esi pieklājīgs un lūdz Dievu, lai agresoru vadonim prātiņu iedod!!!

 5. paviāns draud - Putlers draud Atbildēt

  Ko tad citu tie krievu mērkaķi spēj darīt? Pat godīgu automašīnu uzbūvēt šī “lielvara” neprot.

 6. Fotogrāfija, kas ilustrē šo rakstu, rada neizpratni. Aiz stobra redzami Kijevas Mihailova klostera zeltītie kupoli. Kāda bija doma? Ne jau Kijeva draud Dānijai ar kodolieročiem…
  Atgādināšu, ka Kijevas Mihailova klosteris bija Maidanas notikumu laikā pārversts par lazareti un patvēruma vietu revolucionāriem. Tas ir Kijevas un visas Ruses-Ukrainas patriarha Filareta vadītās pareizticīgo baznīcas (un nevis Maskavas “patriarha”) klosteris, kurš uzcelts samērā nesen – jau neatkarīgās Ukrainas laikā – tajā vietā, kur kādreiz atradās padomju okupantu sagrautais senais klosteris.

 7. Zviedri jau kapitulēja…Kārta Dānijai…

 8. No kurienes izlīduši visi šie kremlini-putlerlaižas? Lai pērkons sasper šo odžu dzimumu!

 9. Vai tad Krievijai ir kāds pārsvars kodolieročos, ja tā visiem draud? Domāju, ka nav, tāpēc draudot citiem, Krievija pakļauj kodoltrieciena draudiem pati savu teritoriju un savus iedzīvotājus. Mētājoties ar kodoldraudiem tā būtībā ieņem tikai gaiļa pozu.

 10. Adekvāta atbilde

  Zaglis brīdina mājas iedzīvotājus – ja jūs sadomāsiet ielikt metāla durvis, patentētas atslēgas un signalizāciju, tad mēs to uzskatīsim kā pret sevi vērstu agresiju un jūs kļūsiet par mūsu laupīšanas un ļaunprātīgas dedzināšanas mērķiem.

 11. kur tur draudus vareja sačamdīt? pateica tik skaļi vispārzināmu patiesibu ko vietejie politiķi savai tautai aizmirsa pateikt. protams ka kļūs par mērķi Nr1 ja tur atradisies, vai potenciāli vares atrasties šādi ieroči, tā irābeces patieiba ka par tiem šaus pirmām kārtām. kādi tur draudi? pašu izvēle
  musu politiķi jau ar vispārijā eiforijā par ” amišu aizsargu” atrašanos te veikli noklusē ka līdz ar to mēs kļūstam par pirmā trieciena mērķi

  • Kad Ukraina savā laikā atteicās no kodolieročiem,tad viņiem garantēja,arī Krievija,ka Ukraina būs drošībā. NU mēs jau gadu redzam to Krievijas garantēto drošību.

   • tani pat līgumā Atbildēt

    ari kijeva garanteja kremlim ka krimas karabāzes paliks tās rīcibā praktiski mūžigi. kas amerikai nepatika un ar maidana palidzibu gribēja kremli no krimas izspiest. tā ka konflikta sakne ir amišu ambicijas pārejais jau ir sekas

  • Nevajaga stastiit visaadus niekus. Krievja vienmeer ir respekteejusi tikai speeku. Jo vaajaaka kaada valsts buus, jo driizaak krievi tau uzbruks. Tiiraa laime, ka Latvija ir NATO daliibniece. Taa mees vismaz varam Latvijaa ciiniities pret parmeeriigu paarkrievoshanu.

   • paskaties cik karus teikim pedejos 50 gados ir izraisijis nato un cik krievija. asv ar nato sen jau kļuvuši par pasaules lielākajiem agresoriem. un viņi tiešām tikai spēku respektē kas var pretim stāties. kaut vai afganistāna. vāja un izslavetās teroristu bāzes tā ari neatradās, tās lūk esot blakus pakistānā, taču pakistāna neļausies sevi okupēt, tāpec to neaiztiek

Draugiem Facebook Twitter Google+