Sports
Futbols

Krievu raksturs – līdzjutējs sadurts, tomēr dodas uz futbola spēli1


Maskavas “CSKA” fani Romā.
Maskavas “CSKA” fani Romā.
Foto: AFP/LETA

Otrdien Romā pirms UEFA Čempionu līgas spēles sadurts viens Krievijas futbola kluba Maskavas “CSKA” līdzjutējs un vēl divi guvuši ievienojumus, vēsta Itālijas mediji.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Itālijas klubs “AS Roma” otrdien UEFA Čempionu līgas G apakšgrupas spēlē mājās ar rezultātu 3:0 apspēlēja “CSKA”.

Pirms mača pie Romas olimpiskā stadiona izcēlās abu komandu līdzjutēju sadursmes, kuras ar ūdens lielgabaliem centās apturēt Itālijas policija. Kā ziņo Itālijas mediji, konflikta laikā sadurts viens no “CSKA” līdzjutējiem. Krievijas mediji vēsta, ka viņš atteicies no mediķu palīdzības un devies uz maču, neiesniedzot sūdzību policijai.

Vēl pirms tam aptuveni 20 “CSKA” fani guva dažāda veida savainojumus negadījumā, kurā pēkšņi paātrināti sāka darboties dzelzceļa stacijas eskalators.

Saistītie raksti

Romas glābšanas dienesta vadītājs Džampjēro Boskaino aģentūrai ANSA attiecās nosaukt negadījuma iemeslu, taču kā viena no versijām tiek minēta, ka to salauzuši paši “CSKA” līdzjutēji, kuri lēkājuši pa eskalatoru.

“CSKA” un “AS Roma” karstasinīgākie fani jau iepriekš ir iesaistījušies savstarpējos konfliktos, piemēram, 2014./2015.gada sezonā vienā no sadursmēm cieta 19 personas.

LA.lv