×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. februāris, 2014
Drukāt

Kūlens: Latvija Sočos var sagādāt lielāko pārsteigumu

foto: LETAfoto: LETA

Kamēr Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans aizņemts NHL, valstsvienības treniņus Rīgā vada viņa asistenti Toms Kūlens un Kārlis Zirnis. Kūlens sarunā ar “LA” atzina, ka ir ļoti saviļņots, gaidot olimpiskās spēles, un uzskata, ka Latvijai ir pa spēkam kļūt par Soču hokeja turnīra lielāko pārsteigumu.

“Ar Tedu Nolanu kontaktējāmies gandrīz katru dienu, izrunājām visas nianses. Treniņos jāturpina iesāktais darbs. Mums ir skaidras sistēmas, kā vēlamies spēlēt, jāpanāk, lai katrs spēlētājs izpilda savus pienākumus, apzinās savu lomu komandā. Pirmdien būsim gandrīz pilnā sastāvā un koncentrēsimies darbam uz ledus, pilnveidosim taktiku. Būs arī nodarbības svaru zālē. Ir jāuztur spēlētāju kondīcija, lai viņi gan fiziski, gan psiholoģiski būtu gatavi spēlēt,” teica Kūlens.

“Labi, ka tomēr būs pārbaudes spēle pret Austriju. Pret krieviem sākotnēji nemaz nebija iecerēta spēle un tāds variants uzradās vēlāk. Cik zinu, viņi līdz spēļu sākumam uzturēsies ārpus Sočiem. Šī spēles atcelšana mums nav tik būtiska, varēsim vairāk patrenēties. Pilnā sastāvā Latvijā būsim vien trīs dienas. Vajadzētu vismaz sešas, septiņas.

Olimpiskās spēles ir liels notikums ikvienam. Daudzi spēlētāji tādā pasākumā nokļūst reizi mūžā. Esmu ļoti saviļņots, ka būšu daļa no Latvijas komandas Sočos. Ar nepacietību  gaidu spēļu sākumu. Portāls thehockeynews.com uzskata, ka Latvija ir komanda, kas var sagādāt vislielāko pārsteigumu. Ja tu smagi strādā, sagatavojies, tad viss ir iespējams.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+