Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops: Kurā Latvijas pilsētā tev vajadzētu dzīvot atbilstoši zodiaka zīmei? 16

AUNS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Auni, lai gan spītīgi un ietiepīgi, patiesībā ir ļoti nosvērti un mierīgi, taču arī neprāts viņiem nav svešs, tāpēc laikam jau tādā latviskā lauku sētā viņi dzīvot neizvēlēsies, jo viņi ir tie, kuri uz šādu vietu var aizbraukt atpūsties, bet ilgtermiņa dzīvei izvēlēties, piemēram, Rīgu, kas pa lielam arī viņiem ir piemērotākā no Latvijas pilsētām, taču, ja tomēr sagribas mieru un Rīgas tuvumu, tad var apsvērt kādu piepilsētu.

VĒRSIS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Vērsis šajā ziņā ir pilnīgs pretstats Auniem, lai gan arī viņi ir tikpat spītīgi un tajā pašā laikā mierīgi. Vērši tomēr ir tie, kas drīzāk uz Rīgu izvēlēsies aizbraukt atpūsties – apmeklēs kādu teātra izrādi, “izķemmēs” lielveikalus vai piedalīsies kādā interesantā pasākumā, taču par ilgtermiņa dzīvesvietu viņiem labprātāk vajadzētu izvēlēties kādu vidēja mēroga pilsētu, kas atrodas pie jūras – Liepāja un Ventspils, taču, ja jums tomēr gribas būt tuvāk Rīgai, kur varat jebkurā laikā aizbraukt izklaidēties, tad ļoti labs variants varētu būt Jelgava.

DVĪNIS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Dvīņi ir diezgan lieli dabas mīļotāji un urbānā vide ilgtermiņā viņus nogurdina, tāpēc agrāk vai vēlāk viņi sāks meklēt mazu zemes pleķīti kādā Latvijas nostūrī, uz kura uzcelt savas ģimenes ligzdiņu, vēlams kādas ūdenstilpnes tuvumā un kāda meža ielenkumā. Piemērotākās vietas varētu būt Saulkrasti, Užava, Engure, bet, ja tomēr vairāk gribas izbaudīt pilsētvidi, tad arī Sigulda un Cēsis nesagādās vilšanos.

VĒZIS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Vēži ir tipiski lielo pilsētu iedzīvotāji, tāpēc viņiem vispiemērotākā vieta būs Rīga, kas nodrošinās viņiem vajadzīgo atmosfēru, taču tādā gadījumā, ja Vēžiem tomēr uznāk vēlme pēc vairāk miera, svaigāka gaisa un relaksācijas, tad viņi droši var pārcelties uz dzīvi Jūrmalā, kur viņi vairāk varētu atslēgties no sava ikdienas trakulīgā skrējiena.

LAUVA

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Lauvas ir klejotājas, dzīvo tur, kur ir darbs, jo ir izteiktas darbaholiķes, tāpēc te patiesībā ar pilsētu izvēli nevar kļūdīties. Vairāk jau laikam Lauvas dos priekšroku kam lielākam, ar sakārtotu infrastruktūru un izklaides iespējām, taču tajā pat laikā viņas noteikti var dzīvot arī kādā mazā Latgales pilsētiņā, ja viņām tur ir darbs, kas patīk un sagādā gandarījumu. Viņas vispirms atradīs darbu un tikai tad meklēs dzīvesvietu. Piemērotākās vietas – Saldus, Jēkabpils, Bauska un varbūt ir vērts apdomāties arī par Latgali.

JAUNAVA

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Jaunavas labi jūtas Rīgā, taču ar noteikumu, ka viņām ir pietiekami daudz iespēju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un pietiekami bieži izbraukt pie dabas. Jaunavām parasti tomēr velk uz kādu klusu vietiņu pie dabas, taču bieži vien līdz reālai domai par pārcelšanos viņas nenokļūst, tāpēc optimālākais variants, protams, būtu Rīgas rajons – tā pati Salaspils, Ogre, Baldone, kā arī viņiem labvēlīga vide varētu būt jūras tuvumā.

SVARI

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Svari ir diezgan izsmalcinātas un aristokrātiskas būtnes, kam piemērotākā pilsēta varētu būt Kuldīga, jo Svariem ir svarīga tā senatnes elpa, kas dod atmosfēru, kurai viņi jūtas piederoši. Reizēm viņi tomēr izvēlas tādas pilsētas, kurās dzīvība kūsā mazliet vairāk kā Kuldīga – piemēram, Liepāju, taču tikpat labi viņi varētu justies arī Jaunpiebalgā vai Vecpiebalgā.

SKORPIONS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Skorpioni arī ir salīdzinoši lieli klejotāji, viņi vienmēr ir dilemmas priekšā un nevar īsti izvēlēties – viņi ir tie, kas grib dzīvot mierīgajā vidē un burzmā doties atpūsties vai arī dzīvot burzmā ilgtermiņā un doties atpūsties kādā daudz mierīgākā vidē. Pa lielam laikam viņi tomēr arī ir dabas bērni un, ja viņiem pietiekami tuvu atrodas kāda no lielajām pilsētām, tad viņiem pilnīgi noteikti vajadzētu dot priekšroku dzīvošanai kādā nelielā un mājīgā pilsētā – Ventspils, Kuldīga, Jūrmala un noteikti apsvērt izpētīt Vidzemes pusi.

STRĒLNIEKS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Strēlnieki pilnīgi noteikti dod priekšroku lauku videi, viņi parasti alkst pēc miera un klusuma, līdz ar to var dzīvot arī laukos. Tāda izteikta pilsētvide ar visu tajā esošo burzmu un kustību viņus nogurdina, tāpēc piemērotākās vietas dzīvošanai būs tas, kuras atrodas pie jūras un kurās valda izteikts miers – Zvejniekciems, Kolka, Pāvilosta.

MEŽĀZIS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Mežāži parasti paliek dzīvot tur, kur ir iesākuši savu dzīvi, dzīvesvietu viņi maina reti – tikai tad, ja savādāk tiešām nevar. Arī viņiem vairāk piemērotas ir mierīgās vietas, taču tajās noteikti ir jābūt arī kādai kustībai – izklaides iespējām, veikaliem, pasākumiem, tāpēc piemērotākās vietas Mežāžiem varētu būt Rēzekne, Madona, Liepāja, Lielvārde.

Saistītie raksti

ŪDENSVĪRS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Ūdensvīriem vajag prestižu, viņi var dzīvot gan Rīgā, gan arī kādā ciematiņā, ja vien tuvumā ir izklaides iespējas, viņiem ir skaista māja un mašīna, ar kuru izrādīties. Viņiem ir svarīgi, lai pilsēta, kurā viņi dzīvo, rada viņiem to sajūtu, ka viņi ir ievērojami, izsmalcināti un viņus apbrīno, līdz ar to, lai gan Latvijas mērogā viņiem atbilstoša varētu būt Rīga, viņi tikpat labi var justies arī Liepājā, Valmierā un Daugavpilī.

ZIVIS

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
Zivis mīl dabu un, lai gan ar lielajām pilsētām viņas pārsvarā saista tikai darbs, viņas var nonākt arī pie secinājuma, ka tomēr diezgan labi jūtas, piemēram, Rīgā. Tajā pašā laikā ilgtermiņā šī dzīve viņas var nogurdināt un, kā jau Zivīm pieklājas, viņas meklēs kaut ko tuvāk ūdeņiem – Salacgrīva, Jūrkalne.

dzentlmenis

LA.lv