Latvijā
Novados

Kurzemē plūdu dēļ slēgts trešais autoceļu posms 16

Foto-LETA/AFP

Ilgstošu nokrišņu dēļ ir pārplūdusi Užavas upe un līdz ar to ir applūdis un slēgts vietējais autoceļš Ziras– Vēkas (V1350) tā 5. kilometrā. Apbraukt slēgto posmu iespējams pa autoceļu Ventava–Užava (V1351), informē “Latvijas Valsts ceļi”.
 
Joprojām applūdis un slēgts ir arī autoceļš Sili–Ugāles dzirnavas–Smilši (V1323) tā 2. km. Apbraukšana caur Ugāli, izmantojot autoceļus Zlēkas–Ugāle (P123) un Ugāle–Cirkale–Zlēkas (V1326). Kā arī joprojām spēkā ir satiksmes ierobežojums, ceļa sašaurinājums, uz daļēji applūdušā autoceļa  Nīgrande–Atvases–Vaiņode (V1168) tā 4,7. km.
 
“Grantēto ceļu stāvoklis šoruden ir diezgan katastrofāls,” aģentūrai LETA atzina Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks (ZZS). “Ventspils novadā applūduši un slēgti divi valsts ceļi, bet problēmas ar piebraucamajiem ceļiem ir arī citur. Šobrīd nav nekādu iespēju grantētos ceļus greiderēt – jāgaida pavasaris.”

Slēgto ceļu posmu dēļ pie Užavas un Ugāles garāks ceļš jāmēro arī skolēnu autobusiem. “Situācija ir tāda, kāda tā ir. Dabai neko nevaram padarīt,” piebilda Mucenieks.

LA.lv