Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. janvāris, 2016
Drukāt

Kurzemē snieg un putina, braukšana apgrūtināta arī daudzviet citviet Latvijā

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Pirmdienas rītā daudzviet Kurzemē snieg un putina, nokrišņu zona sasniedz arī Zemgali, tādēļ braukšana ir apgrūtināta, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Tomēr arī valsts centrālajā un austrumu daļā, kur nav būtisku nokrišņu, braukšana daudzviet ir apgrūtināta, jo ceļi apsarmojuši vai apledojuši, bet vējš vietām nedaudz putina iepriekš sasnigušo sniegu.

Tostarp braukšanu apgrūtinoši apstākļi konstatēti teju uz visiem ceļiem Pierīgā.

Dienā daudzviet Latvijā snigs un nedaudz putinās, stiprāk snigs vakarā, prognozē sinoptiķi.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autovadītājiem jāatceras, ka autoceļi sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek tīrīti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas klasei, priekšroku dodot ceļiem, pa kuriem kursē sabiedriskais transports.

Rīga +4.6
Alūksne +4.2
Daugavpils +4.8
Saldus +2.7
Liepāja +3.9
Jelgava +4.0
Ventspils +4.7
Limbaži +4
Madona +4.6
Rēzekne +4.4

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.6
Alūksne +4.2
Daugavpils +4.8
Saldus +2.7
Liepāja +3.9
Jelgava +4.0
Ventspils +4.7
Limbaži +4
Madona +4.6
Rēzekne +4.4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+