Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. oktobris, 2014
Drukāt

Kurzemē vīrietis iezāģē sev sejā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pagājušajā diennaktī Latvijā konstatētas nopietnas darba traumas, piemēram, Kurzemē kāds vīrietis ar motorzāģi traumējis sev seju, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Kurzemē 28 gadus vecam vīrietim, zāģējot kokam zarus, motorzāģis nezināmu iemeslu dēļ atlecis un darbarīks trāpījis viņam sejā. Rezultātā vīrietim konstatēta zāģēta brūce vaigā un zoda rajonā.

Kurzemē 26 gadus vecam vīrietim malkas zāģēšanas laikā roka atsitusies pret ripzāģi un rezultātā viņam konstatēta zāģēta brūce plaukstā un vairāku pirkstu cīpslu bojājumi.

Vidzemē 20 gadus vecam vīrietim roka iekļuva malkas skaldīšanas iekārtā, un tā rezultātā viņam amputēts pirksts.

Savukārt Zemgalē 23 gadus vecs vīrietis atmuguriski izkritis pa ceturtā stāva logu. Cietušais slimnīcā nogādāts ar mugurkaula skriemeļu lūzumu, iekšējo orgānu bojājumiem, rokas lūzumu un galvas traumu.

Rīgā 45 gadus vecam gājējam uzkritis mājas fasādes fragments, un viņš slimnīcā nogādāts ar galvas traumu, bet Zemgalē septiņus gadus vecs puisēns kāju traumējis ar zāles pļāvēju un tā rezultātā viņam amputēti divi pirksti.

Savukārt Olainē mežā iereibušu vīrieti divas reizes plaukstā sakodusi čūska.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1159 izsaukumus, no kuriem 224 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+