Dabā
Zaļā dzīvošana

“Kurzemes Radio” skanēs jauns raidījums par dabu “Zemes Elpa”0

No otrdienas, 24. aprīļa līdz 2018. gada beigām Kurzemes Radio ēterā jauns raidījums „Zemes Elpa”. Katru otrdienu plkst. 14:00 radio ēterā informatīvi izglītojošs raidījums par dabas, vides un ekosistēmas saglabāšanu, jēgpilnu apsaimniekošanu un ilgtspējīgas pastāvēšanas nodrošināšanu., informē radio pārstāvji.

Raidījumā “Zemes Elpa” kopā ar nozares speciālistiem, sabiedriski aktīviem cilvēkiem, nevalstisko organizāciju, brīvprātīgā darba veicējiem un “Kurzemes Radio” klausītājiem kā sabiedrības viedokļa paudējiem tiks apspriesti attiecīgās tēmas problēmjautājumi un piedāvāti risinājumi, aktualizējot atbildīga dzīvesveida pamatprincipus. “Mēs katrs atsevišķi un visi kopā veidojam vidi, kurā dzīvojam. Spējam to ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi. Skaidrojot tēmu aktualitāti un globālo ietekmi, klausītājiem būs iespēja uzzināt jaunas vai piemirstas metodes, kā saglabāt dabu, vidi, ekosistēmu tīru, drošu un ilgtspējīgu,” uzsver raidījuma veidotāji.

Katrā raidījumā tiks akcentēta viena tēma, kas ir cieši saistīta ar dabu, vidi un ekosistēmu, liekot uzsvaru uz katra sabiedrības locekļa līdzatbildību par klimata pārmaiņu globāliem procesiem, kā arī par ikdienas izvēlēm un darbībām par labu videi un ekosistēmai.

Informatīvi izglītojošā raidījuma “Zemes Elpa” tapšanā aicināti iesaistīties arī klausītāji, iesūtot savus jautājumus, ieteikumus, komentārus attiecībā uz dabu, vidi vai ekosistēmu. Raidījuma otrajā sadaļā raidījuma vadītājs un viesis diskusijas formā sniegs atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem.

Raidījumu “Zemes Elpa” vadīs “Kurzemes Radio” žurnāliste Signe Krebse.

Katru otrdienu no 24. aprīļa līdz 2018. gada beigām plkst. 14:00 raidījumu “Zemes Elpa” iespējams klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē “Kurzemes Radio” raidītāju tīklā: Liepājā FM 88,4; Kuldīgā, Talsos FM 106,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Aktualitātēm iespējams sekot līdzi “Kurzemes Radio” sociālo tīklu profilos: facebook.com/KurzemesRadio, twitter.com/KurzemesRadioLV, draugiem.lv/kurzemesradio/ un instagram.com/kurzemes_radio/

Raidījumu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

LA.lv