×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Ķuzis gatavs turpināt darbu Valsts policijas priekšnieka amatā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis, kuram pilnvaras amatā noslēdzas augustā, ir gatavs turpināt darbu.

Ķuzis otrdien intervijā Latvijas Radio apliecināja, ka viņam par šo jautājumu ir bijusi saruna ar iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski. “Ir izrunātas šīs lietas, man ir bijis piedāvājums un esmu piekritis turpināt dienestu VP, lai turpinātu un pabeigtu iesāktos darbus policijā,” izteicās Ķuzis.

Amatpersona norādīja, ka viens no viņa galvenajiem uzdevumiem būs modernākas policijas izveide, kā arī policijas kapacitātes stiprināšana.

Likums paredz, ka Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadītāju amatā uz pieciem gadiem ieceļ attiecīgais ministrs pēc tam, kad attiecīgo kandidatūru apstiprinājis Ministru kabinets.

Trīs mēnešus pirms termiņa beigām pēc attiecīgā ministra ieteikuma Ministru kabinets pieņem lēmumu par termiņa pagarināšanu uz pieciem gadiem vai lēmumu par atbrīvošanu no iestādes vadītāja amata.

VP priekšniekam Ķuzim amata termiņš beidzas 2.augustā.

Portālam “la.lv” iekšlietu ministra preses padomniece Daiga Holma pagaidām nekomentēja Ķuža izteikumus, solot informāciju sniegt par valdības sēdes. Viņa pagaidām nevarēja atbildēt uz jautājumu, vai ministrs ir pieņēmis lēmumu VP priekšnieka amatā virzīt Ķuzi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+