×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Kvoruma trūkuma dēļ Saeima neuzdod valdībai skaidrot lēmumu par bēgļu uzņemšanu (7)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Kvoruma trūkuma dēļ deputāti neuzdod valdībai skaidrot lēmumu par bēgļu uzņemšanu, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

Saeimas ārkārtas sēdē ceturtdien, kuru trešdien ar 45 deputātu parakstu sasauca opozīcijas partijas, kā arī Nacionālā apvienība, netika pieņemts lēmums par uzdevuma došanu valdībai par bēgļu jautājuma skaidrošanu.

Par sagatavoto lēmumprojektu balsoja 41 deputāts un atturējās divi, bet pārbaudot reģistrāciju konstatēts, ka uz sēdi ieradušies 68 deputāti.

Deputāti, kuri bija ieradušies uz Saeimas sēdi un nepiedalījās balsojumā, bija no “Vienotības” un Zaļo un zemnieku savienības, jeb partijām, kuras arī valdībā atbalstīja bēgļu uzņemšanu Latvijā.

Jau ziņots, ka prezidijs bija sasaucis ārkārtas sēdi, kurā valdībai tiks uzdots sniegt skaidrojumu saistībā ar lēmumu Latvijā uzņemt 250 bēgļus.

Saeimas lēmumprojekts paredzēja uzdot Ministru kabinetam līdz šā gada 13. ūlijam sagatavot un iesniegt Saeimai detalizētu ziņojumu par bēgļu uzņemšanu Latvijā no Āfrikas un citiem bēgļu izcelsmes reģioniem, rīcības plānu bēgļu izmitināšanai un integrācijai Latvijas sabiedrībā, kā arī pamatot finansiālās izmaksas un sniegt skaidrojumu, no kādiem valsts budžeta līdzekļiem tiks segtas bēgļu izmitināšanas un integrācijas izmaksas 3 gadu periodā.

Tāpat lēmumprojekts paredz līdz 2015.gada 14.jūlijam sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, kuras ietvaros Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai būtu jāsniedz ziņojums par bēgļu uzņemšanu Latvijā no Āfrikas un citiem bēgļu izcelsmes reģioniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Intresanti zināt,cik par šo NELIETĪBU ir jau samaksāts Straujumais ?

 2. …. tas izskatās/izklausās nereāli stulbi ka šī raksta komentētāji visus ļaunumus ko pastrādā šī valdība vēl jo projām kar virsū komunistiem un PSRS …..

  • Nereāli stulbi ir domāt, ka Latvija padziedot “Bēdu manu, lielu bēdu” un mazu laiciņu pasēžot pie ugunskuriem ir ieguvusi brīvību.
   Nereāli stulbi ir neredzēt, ka šobrīd valda tie paši, kuri valdīja PSRS laikā un viņu pēcnācēji.
   Nereāli stulbi ir uzskatīt, ka pie mums valda demokrātija un ka šī “demokrātiski” ievēlētā valdība pauž vairākuma gribu ( tātad vairākums no mums vēlas lai tie āfrikāņi šeit apmetas uz dzīvi)

 3. Ko var gribēt ka PSRS komunisti un viņu pakalpiņi ir pie varas.Ar inteliģences un tautas prātu no
  Maskavas uzraudzības atkratijās. Atskaite nav jādod nekam.

 4. Bēgļu uzņemšanu Latvijā var izlemt tikai ar tautas referendumu!
  Un tikai.

 5. Pretīgi ir vērot to teātri, ko tautas priekšā spēlē šis zem dažādajiem nosaukumiem paslēptās padomju režīma partijas! Ja nav citu iespēju, kā izvairīties no neērtiem jautājumiem, tad uztaisa “kvoruma trūkumu”. Nu, kā drīkst būt tā, ka deputāts ir ieradies uz sēdi un nepiedalās balsojumā?!
  Naivs ir tas jautājums par kādiem līdzekļiem tos “bēgļus” uzņems. Protams, ka tā būs nodokļu maksātāju nauda, ne jau Straujumas vai citu valstsvīru un sievu personīgie līdzekļi.
  Izskatās, ka valdošais režīms mūs visus ar augošu sajūsmu drāž un trallina. Un šis process ar katru gadu kļūst arvien ciniskāks un bezkaunīgāks.

 6. Skaisti ZZS atzīmē sava biedra inaugurāciju prezidenta amatā. Laikam cer ka līdz nākošajām vēlēšanām to aizmirsīs

Draugiem Facebook Twitter Google+