Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
4. maijs, 2016
Drukāt

“LA” jautā: Vai nākamajās vēlēšanās balsosiet par Artusa Kaimiņa partiju? (19)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Par 3. maijā dibinātās partijas “KPV” valdes priekšsēdētāju ievēlēts Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš un partijas valdē lielākoties ievēlēti viņa atbalstītie kandidāti.

Partijas valdē tika ievēlēti Kaimiņš, Ilmārs Poikāns, Liene Eglāja, Uldis Neilands, Matīss Kaļāns, Armands Kincs, Marita Eisaka, Miks Vizbulis un Atis Zakatistovs.

Vai nākamajās vēlēšanās balsosiet par Artusa Kaimiņa partiju?

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Par!

 2. Ne jau par krugom riņķī rotējošiem tiem pašiem vēžiem! Pietiek!

 3. Apnicis balsot par “mazāko ļaunumu”,kurš ir pilnībā aizmirsis par visiem saviem solījumiem!

 4. Man/Mums daudziem riebjas šis suņu būdes bravulis! Ģīmis viņam drausmīgs arī! Nevajag Latviešiem tādu ķēmu, kaunu!

 5. to, cik daudzi balsos par KPV varēs konstatēt nākošajās vēlēšanās! tik tiko ir nodibināta jauna partija, bet uzreiz steidzīgi tiek aptaujāti lasītāji… kam to vajag? ja oponenti kaimiņu un viņa domu biedrus apsaukā par lūzeriem, muļķiem, klauniem,ievieto komiskus attēlus, pret pašu kaimiņu tiek publicēti apkaunojoši un pretīgi kompromātsiki raksteļi… sakiet- vai tad šis apzākātais un jaunā partija jūs tomēr tā satrauc?

  • Mēs redzam , ka daudzkur pasaulē populāri kļūst tādi trikstera tipa politiķi. Redzamākais piemērs, protams – Donalds Tramps. Acīmredzot cilvēkiem ir apriebusies sajūta, ka, lai arī vara darbojas viņu vārdā, tā tik un tā rīkojas , kā pati vēlas.

 6. Daudzi nodzīti uz nabadzības sliekšņa un cer ka kāds atnāks un atrisinās visas problēmas.Tā bija ar Repši tad Zatlers tagad Kaimiņš nākošais laimnesis.

 7. Par KPV balsos tie, kuri negrib balsot par “Saskaņu”.

 8. Ja kāds nobalsos par esošiem deputātiemm un to partijām lai turpmāk nesūdzas ka viņi šajā valstī ir vergi

 9. Balsosu bet lielas jegas neredzu

 10. Ir viens pavisam skaidrs indikators, kas nosaka manu izvēli. Ja politiķi saka, ka viņi nāks un ja viņus ievēlēs tad viņi visu sakārtos nozīmē ka viņi 100% melo. Ja politiķi saka ka viņi vieni neko nevar izdarīt, ja viņiem nenāk palīgā un veido infrastruktūru kur pielikt plecu šis palīdzības sniegšanai, manuprāt nozīmē ka viņi ir godīgi. Lūk KPV pagaidām ir otrais variants.

 11. Cien. LA redakcija! Ja vēlaties objektīvi sniegt informāciju sabiedrībai, nevis manipulēt ar lasītajiem, tad karikatūrai ir jabūt arī pie šī raksta, nevis tikai sociālajos tīklos. Cīnīties tomēr vajag godīgi! Un vēl padomājiet, ar ko cīnaties…

 12. nodokļu maksātājs Atbildēt

  Kaimiņš ir tikai šīs partijas lokomotīve. KPV ir A.Zakatistova murgu īstenošanas instruments. Tie, kas iestājās, patiesībā vienkārši protestēja pret pastāvošo valdību, bet paši nesaprot, kādu spēku atbalstījuši. KPV ir tukša muca, kas tālu skan. Gudri cilvēki šajā veidojumā neiesaistījās. Vērojiet un domājiet!

  • Tie, kuri pievienojás KPV kopienai un partijai saprot, ka šī ir vienīgā iespēja veidot pilsonisku sabiedrību. Atbildīgi par valsts nākotni ļaudis vēlas iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā un aizstāvēt nodokļu maksātāju intereses. KPV ir ļaudis, kas darbojas reģionālajās un tematiskajās darba grupās, lai risinātu konkrētas problemas. Kaimiņš ir viņu pārstāvis Saeimā, kas saīsina izstrādato priekšlikumu ceļu līdz likumdevējiem. KPV ir pirmā partija, kurai nav bagātu sponsoru. Pievienojieties!:)

  • Tukša muca tālu skan!
   Ap šo komediantu savāksies protestētāji, kas visu notiekošo kritizē, bet pašiem nav nekādu ideju, kā situāciju zlabot. Drīz vien tie pajolīši pazudīs no politiskās skatuves tāpat kā pazuda muļķu un laimes partija.

   • Tu gan esi ļoti pārliecināts! Es gan tā nesteigtos apgalvot… Es balsošu par KPV, bet Tu droši vari atkal par ZZS vai vienotību, jo viņi taču nav āksti?! Viņi ir profesionāļi, kuri kalpo tautai, vai ne?!! 😉

   • Izlasiet google info par kpv valde ieveletajiem,Eisaka-shlesera bijusha shestjorka tatad terejusi nelietderigi nodoklus,Kalaans no bankas izshvilpts,gribejis iekartoties brivostas parvalde silta vietaa pateret pilsonu nodoklus nau nekas sanacis,ar reformu partiju ari nekas nau sanacis,tirgo kautkadu mistisku kafiju interneta par 300 eur.200grami,kultive vedisko religiju,sava jobilla,lv piedava cilvekiem darbu maksima kas ir jau pretruna ar A.Kaimina nostaju,Zakatistovs prosta glups filozofs,stasta savas tupaas anekdotes pat taja kongresaa un mulki vinam applaude

  • zakatistovs vispar ir truls komediants,vinsh tur beigas labak vareja vispar nerunat,vins pats sevi noraka ar savam stulbajam anekdotem,filozofs nelaimigais

Anna Žīgure: Kapu lieta. Latviju padara par apsmieklu (177)Latviju padara par apsmieklu, apspriežot un izmeklējot, kā bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tikusi pie kapavietas.
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Ticība pensiju sistēmai – jauna reliģija

“Swedbank” šonedēļ pasākumā žurnālistiem analizēja Latvijas pensiju sistēmas ilgtspēju un stāstīja par Latvijas iedzīvotāju vēlmēm vecumdienās. Bankas veiktā sabiedriskās domas aptaujā atklājies, ka attiecībā uz vēlamo pensijas apmēru cilvēku gaidas kļūst arvien augstākas – kā vēlamo pensijas apmēru cilvēki min 885 eiro. Taču vienlaikus aptauja liecina, ka Latvijas iedzīvotāji ir skeptiski noskaņoti par pensiju sistēmas ilgtspēju un 10 ballu skalā to novērtē vien ar piecām ballēm. Bankas sniegtā informācija un komentāri tika apspriesti arī sociālajos tīklos, un, lūk, Ojārs Stūre savā tviterkontā raksta: “Diskusija par pensijām no sociālekonomiskas lēnām pārtop reliģiskā – daži tic, ka pensijas būs, citi ne…” Kāds Igors viņa domu paturpina: “… jāiet skaitīt lūgšanu svētdienā pie Valsts sociālās apdrošināšanas biroja.”

Lasītāju aptauja
Kur esat guvis informāciju par 1991. gada janvāra barikādēm?
Draugiem Facebook Twitter Google+