Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labāk nogaidi! Horoskopi 15. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šai dienai piemīt divējāds rakstus, tāpēc labākā taktika ir nogaidīšana. Atpūta, atslābināšanās, miers – lūk, kā tev vajadzētu pavadīt sestdienu!

Auns

Auns šo dienu var mierīgu sirdi veltīt atpūtai. Tu neko nezaudēsi, ja ļausi sev atslābināties un nodoties nostaļģijai. Ja turpināsi rosīties, var gadīties nejaušs enerģijas uzplaiksnījums, bet tas arī viss. Ja sāksi darīt ko nopietnu, visticamāk, tam atmetīsi ar roku jau pusceļā.

Vērsis

Vērsis šodien nekļūdīsies, ja paļausies uz likteni, uzticēsies nojautai vai partnera noskaņojumam. Ja viss rit pēc plāna, īpaši kopīgos projektos, to gaitā nevajag neko mainīt: izraudzītais temps un notikumu gaita ir pareizi. Ja veiksmīgākais brīdis palaists garām, mierīgi vari mēģināt vēlreiz.

Dvīņi

Dvīņi var līdz vēlam vakaram domāt par divām izvēlēm attiecībā uz mērķiem un izvēlēm. Strupceļā nokļūs tie Dvīņi, kuri paļausies uz partneri vai likteni. Iespējams, radīsies iespaids, ka liktenis ar tevi joko. Nenoteiktība ir laba, ja gribi turpināt intrigu vai atlikt cīņas brīdi. Bet arī tajā gadījumā tev jābūt pietiekami veiklam, lai tiktu ar visu galā.

Vēzis

Vēzis veiksmīgi atrisinās lielāko daļu dienišķo problēmu jau dienas pirmajā pusē. Palīdzēs veiksmīga apstākļu sakritība, izjūta vai likteņa zīmes. Šaubas var izraisīt tikai izraudzītās izvēles morāli ētiskā šķautne, bet vairākums Vēžu ar to samierināsies. Piemērota diena atpūtai un adaptācijai. Nav vērts konfliktēt ar cilvēku, no kura gaidi palīdzību, vai ar tiem, kuriem vajadzētu to sniegt.

Lauva

Lauvam jāatsakās no cerības vadīt notikumus. Šodien sarežģīti izrādīt gara stingrību. Iedvesma kaut kur nozudusi, apstākļi liek justies nedrošam, pārmērīgi jūtīgam un padoties savām un citu vājībām. Labāk peldēt pa straumi, lai nenokļūtu šaubīgā lomā un nezaudētu autoritāti.

Jaunava

Jaunavai var noderēt diplomātijas spējas, vērīgums, empātijas, psihologa talants, tomēr nevajadzētu pārvērtēt savus resursus. Cilvēki, ar kuriem šodien sastapsies, šķiet, apveltīti ar tām vēl lielākā mērā nekā tu. Esi godīgs – apmānot citus, vari viegli piekrāpt arī pats sevi.

Svari

Šodien daudzi būs izklaidīgi. Tā nav vissliktākā īpašība, ja esi nolēmis atpūsties no rūpēm, tieši tā ļaus atpūsties no ikdienas. Bet, ja kaut kas noteikti jāpaveic, nepieciešama paškontrole, precizitāte un vērīgums, citādi no kļūmēm izvairīties neizdosies, tādējādi sarežģījot pats savu dzīvi.

Skorpions

Skorpions viegli apvieno pretējas idejas, kamēr šajā spēlē netiek iesaistītas personiskas intereses. Ja ar to aizrausies, var izrādīties, ka partneris vai cits šai rotaļā iesaistītais būs neapmierināts. Vajadzētu cienīt bērna, mīļotā cilvēka, domubiedra, sponsora vai trenera viedokli. Par laimi šodien varēsi visus apmierinošu kompromisu.

Strēlnieks

Šodien Strēlniekam grūti palikt maksimālistam. Daudziem Strēlniekiem nāksies veikt kādu manevru, piekāpties kādā situācijā. Grūtā brīdī nebūs izvēles: aizvainojumu vajadzēs vai nu norīt, vai piedot. Dažbrīd izdevīgāk pirmajam pasmieties par sevi. Neko jaunu labāk nesākt, galu galā vajadzīga arī atpūta.

Mežāzis

Šodien Mežāzim nav, no kā baidīties, bet neviennozīmīgā situācija var radīt trauksmi, ja gribi gūt skaidrību un visu kontrolēt. Svarīgi pazemināt iekšējo nemieru, lai iepazītos ar neparastu likteņa dāvātu iespēju. Ja trūkst pārliecības, iesaisti kādu starpnieku vai ķeries pie iztēles un humora izjūtas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs var nodoties dažādu variantu bezgalīgai pārskatīšanai. Ar šādu tieksmi nav vērts cīnīties. Zvaigznes liecina, ka šodien pilnīgu skaidrību negūsi, tāpēc nevajadzētu pieņemt gala lēmumus, jo apstākļi tam nebūs piemēroti. Ja būsi spītīgs, vari būt spiests atkāpties, piemēram, atgriezt pirkumu vai atcelt lēmumu.

Zivis

Šodien Zivis var necerēt uz lielu iedvesmas pieplūdumu. Jebkurš impulss var likt mainīties noskaņojumam. Pat izplānotās lietās var rasties šaubas. Jaunai iniciatīvai var traucēt divējāda situācija vai izvēlētās taktikas šaubīgais raksturs. Visu var bremzēt kāds sens ieradums, atbalsta vai labvēlības trūkums. Labāk nogaidi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv