Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

Labākās CSDD satiksmes drošības skolas

Foto: LETAFoto: LETA

2015. gadā šā ikgadējā konkursa līderos izvirzījušās skolas, kuru skolēni jau vairākus gadus sevi apliecina gan kā aktīvus ceļu satiksmes noteikumu pārzinātājus, gan kā CSDD sacensību dalībniekus. Kopumā 2015. gada sezonā vismaz vienās no CSDD sacensībām piedalījās komandas no 233 izglītības ie­stādēm (iepriekšējā gadā – no 226 izglītības iestādēm), kas nozīmē, ka CSDD sacensībās bija pārstāvēta teju trešā daļa Latvijas skolu (27,94%).

“Labākās CSDD satiksmes drošības skolas” rezultātus veido divu CSDD sacensību bērniem un jauniešiem – “Jauno satiksmes dalībnieku forums” (4. – 6. klašu skolēniem) un “Gribu būt mobils!” (6. – 8. klašu skolēniem) rezultāti. Iepriekšējā sezonā “Jauno satiksmes dalībnieku forumā” piedalījās skolēni no 111 skolām. Savukārt “Gribu būt mobils!” piedalījās jaunieši no 168 izglītības iestādēm jeb no 20% skolu.

Konkursa “Labākā CSDD satiksmes drošības skola” 20 laureātskolu un 40 skolotāju svinīgā sveikšana plānota 2016. gada 15. martā pulksten 11.40 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Tajā piedalīsies gan CSDD pārstāvji, gan pārstāvji no CSDD satiksmes drošības projektu ilggadējā sadarbības partnera – Valsts izglītības satura centra. Jāpiebilst, ka 40 labākos ceļu satiksmes drošības skolotājus izvirza katra no 20 “Labākajām CSDD satiksmes drošības skolām”.

 

Skolu TOP

Konkursa “Labākā CSDD 
satiksmes drošības skola – 2015” rezultāti.

Ādažu vidusskola (Ādažu novads)

Strautiņu pamatskola (Alūksnes novads)

Nīcas vidusskola (Nīcas novads)

Priekuļu vidusskola (Priekuļu novads)

Zemgales vidusskola (Daugavpils novads)

Ērģemes pamatskola (Valkas novads)

Kusas pamatskola (Madonas novads)

Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola (Limbažu novads)

Popes pamatskola (Ventspils novads)

Kuldīgas Alternatīvā sākumskola (Kuldīgas novads)

Rucavas pamatskola (Rucavas novads)

Baložu vidusskola (Ķekavas novads)

Pāles pamatskola (Limbažu novads)

Ilūkstes 1. vidusskola (Ilūkstes novads)

Rugāju vidusskola (Rugāju novads)

Cēsu pilsētas vidusskola (Cēsu novads)

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola (Apes novads)

Gaigalavas pamatskola (Rēzeknes novads)

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola (Lielvārdes novads)

Ciblas vidusskola (Ciblas novads)

Avots: CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

Avots: CSDD

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+