Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
13. novembris, 2012
Drukāt

Labāko atrast nav iespējams…

“Gada auto” titula pretendentu testi beigušies. Un žūrijai sākas grūtākais darba posms. Jāmeklē atbilde uz dižo jautājumu – par ko balsot?

 

Pirmkārt – vēlreiz jāatceras, ka ne jau labākais šādos konkursos tiek meklēts un ne jau tāds tituls tiek piešķirts. Ja būtu tā – kronējam šogad, protams, “Audi A6 Allroad” un ejam mierīgi mājās.

Bet jāatrod ir nevis sapņu auto, bet mūsu Latvijai vispiemērotākā, visbūtiskākā novitāte. Auto, kura klātbūtne tirgū spēs to kaut cik nopietni ietekmēt un virzīt uz autoparka atjaunošanās pusi. Auto, kurš būtu ekonomiskajai situācijai atbilstoši taupīgs gan iegādē, gan lietošanā. Un tajā pašā laikā – arī interesants, komfortabls. Tāds, ar kuru var ne tikai pārvietoties, bet arī lepoties.

Ar šādu mērauklu rokās jāsaka – būs grūti izvēlēties. No kura segmenta ņemt? It kā vajadzētu no krosoveriem – tie Latvijā pamatoti populāri. Bet visi trīs šīs grupas pretendenti (“Mazda CX”, “Subaru XV”, “Mitsubishi Outlander”) ir prāvāki un dārgāki par pašreiz Latvijā visvairāk pirktajiem “Juke” un “Yeti”. Visi tie laikam tomēr ir vairāk savdabīga stila un tāpēc “nišas”, nevis apjoma prece. Lai konkursā vinnētu kopumā, tiem vajadzīga izcila aura. Ja balstām racionālu, nevis emocionālu izvēli, uzvarētājam vajadzētu nākt no mazo (“VW up!”, protams, “Chevrolet Aveo”, “Peugeot 208”) vai kompakto (“Golf”, “Cee’d”, “i40”, “Audi A3”, “Honda Civic”) vidus. Ticamākais, ka tā arī notiks (pieļauju iespēju, ka iejaukties var praktiskie “vienapjoma” “Ford B-max” un “Fiat 500L”). Bet kurš? Kuru izcelt pār citiem, ja augstas klases darinājumi ir visi nelielie (un piedevām vilina “Zafiras”, “Optimas”, “i40” un “Malibu” ietilpība)? Divas nedēļas pārdomām un priekšbalsojumam (vispirms no 20 atlasām septiņus).

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+