×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. janvāris, 2013
Drukāt

Lai kopā ar 36,6 °C atveseļoties vieglāk

DSC_22552

Lai pirmssvētku laiks būtu gaišāks arī tiem, kuri nonākuši slimnīcā vai atveseļojoties apmeklē ambulatorās ārstniecības iestādes, 36,6 °C redakcija sarūpēja nelielu dāvanu.

Pacientus vairākās Stradiņa slimnīcas nodaļās un Latvijas Onkoloģijas centrā, Veselības centra 4, Rīgas 1. slimnīcas jaunās ambulatorās nodaļas un Latvijas Jūras medicīnas centra (LJMC) apmeklētājus iepriecinās 36,6 °C decembra numurs. Būsim gandarīti, ja kādā vaļasbrīdī to palasīs arī dakteri un medmāsiņas.

 

Lelde Vancoviča, LJMC Sarkandaugavas ambulatorā veselības aprūpes centra vadītāja, bija priecīga, ka beidzot uzgaidāmajās telpās atrodas arī kāda kvalitatīva lasāmviela, nevis tikai reklāmas bukleti. “Žurnāls domāts plašai auditorijai, bet to lasām arī mēs, mediķi, – varam gūt sev ko noderīgu, jo rakstu konsultanti ir citi ārsti. Uzzināt kolēģu viedokli ir gan interesanti, gan noderīgi. Es pati esmu 36,6 °C lasītāja jau kopš pirmajiem tā numuriem.

Katrā gadalaikā ir savas tipiskās veselības problēmas, piemēram, ziemā daudziem nākas saskarties ar kakla sāpēm, cīnīties ar vīrusiem. Brīnišķīgi, ka 36,6 °C raksta par šādiem tematiem, sniedz lasītājiem vērtīgus padomus, kā no veselības likstām tikt vaļā.

Esmu arī nūjošanas instruktore, tāpēc man īpaši tuva žurnālā ir šī tematika. Ar savu grupu darbojoties Mežaparkā, iedvesmojos no 36,6 °C ieteikumiem!”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+