Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
19. oktobris, 2016
Drukāt

Lai tavā sirdī atmirdz tefteļu gaisma! Šodien viens otram vēl soctīklotāji (2)

teftelisi

Šodien daudzus soctīklotājus satriecis “Latvijas Avīzes” raksts, ka Latvijā liegts reģistrēt Rīgas Pastafariānisma draudzi. Draudze ir iesniegusi prasību Administratīvajā rajona tiesā pret Uzņēmumu reģistru (UR) un Tieslietu ministriju (TM), jo saņēmusi atteikumu reģistrēt draudzi reliģisko organizāciju reģistrā. Iepazīstoties ar draudzes statūtiem, TM norāda, ka “pastafariānisma augstākā dievība ir Lidojošais makaronu monstrs” (angliski – “Flying Spaghetti Monster”) un draudzes darbības mērķis ir “pasludināt Lidojošā makaronu monstra evaņģēliju un darīt par mācekļiem tos, kas tic”. Statūtos ir norādīts, ka draudzes darbības uzdevums ir “pasludināt tefteļu un makaronu gaismu”. Soctīkolātji šodien dalās savos iespaidos par šo liegumu un viens otram vēl, lai ikvienam sirdī atmirdz tefteļa gaisma!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bilde ir ķecerības pilna, jo makaronu vietā rīsi!

  2. Prastais fārietis Atbildēt

    Ārprāc! Tas teftelis bildē kā no padlaiku ēdnīcas!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+