Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
19. oktobris, 2016
Drukāt

Lai tavā sirdī atmirdz tefteļu gaisma! Šodien viens otram vēl soctīklotāji (2)

teftelisi

Šodien daudzus soctīklotājus satriecis “Latvijas Avīzes” raksts, ka Latvijā liegts reģistrēt Rīgas Pastafariānisma draudzi. Draudze ir iesniegusi prasību Administratīvajā rajona tiesā pret Uzņēmumu reģistru (UR) un Tieslietu ministriju (TM), jo saņēmusi atteikumu reģistrēt draudzi reliģisko organizāciju reģistrā. Iepazīstoties ar draudzes statūtiem, TM norāda, ka “pastafariānisma augstākā dievība ir Lidojošais makaronu monstrs” (angliski – “Flying Spaghetti Monster”) un draudzes darbības mērķis ir “pasludināt Lidojošā makaronu monstra evaņģēliju un darīt par mācekļiem tos, kas tic”. Statūtos ir norādīts, ka draudzes darbības uzdevums ir “pasludināt tefteļu un makaronu gaismu”. Soctīkolātji šodien dalās savos iespaidos par šo liegumu un viens otram vēl, lai ikvienam sirdī atmirdz tefteļa gaisma!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bilde ir ķecerības pilna, jo makaronu vietā rīsi!

  2. Prastais fārietis Atbildēt

    Ārprāc! Tas teftelis bildē kā no padlaiku ēdnīcas!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+