Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks iziet sabiedrībā! Horoskopi 7.–13. decembrim0

Foto: AFP/Scanpix/LETA

Auns

Darba lietās svarīgi iepriekš izplānot savu rīcību tā, lai tā nebūtu pretrunā ar pārējā kolektīva interesēm. Gudrāk darīs tie Auni, kuri pārāk nepaļausies uz emocijām, bet rīkosies saskaņā ar prāta slēdzieniem. No darba brīvajā laikā uzmanība tiks pievērsta mājai un ģimenei.

Vērsis

Spēja gūt simpātijas un iekļauties apkārtējā sabiedrībā palīdzēs gan iegūt draugus, gan arī gūt veiksmi mīlestībā. Piemērots laiks arī spodrināt jau esošās mīlas un draudzības saites. Neveiksies dažādi rutīnas darbi.

Dvīņi

Piemērots laiks apgūt jaunas zināšanas, darbības sfēras, izprast lietu kopsakarības. Labāk veiksies darbi, kuri neprasa ilgstošu piepūli – tam šonedēļ var pietrūkt pacietības. Mīlestībā jāsargās no apmāna.

Vēzis

Daudzās lietās būs vajadzīga pacietība, un šonedēļ tās arī netrūks, tādēļ sekmes gandrīz vai nodrošinātas. Būtu gudri necensties iejaukties un uzlabot lietas, kurās viss vairāk vai mazāk notiek jau tāpat. Viņa jaunās idejas var kaitināt apkārtējos.

Lauva

Viņš labi redz lietu kopsakarības, un viņam ir vēlēšanās tās uzlabot. Labāk gan to šobrīd nedarīt, ja vien tas nav ļoti nepieciešams. Šobrīd lielākoties viņa idejas ir ne visai realizējamas.

Jaunava

Galva pilna ar jaunām idejām un nodomiem, un, ja vien kaut nedaudz papūlēsies, viņai izdosies tās vismaz sākt iedzīvināt. Pārāk steigties gan nevajadzētu – viss lielais sākas ar pirmo mazo soli. Brīvo laiku labāk izmantot mājas un ģimenes lietām.

Svari

Piemērots laiks, lai atrastos sabiedrībā, būtu tās centrā un nedaudz izklaidētos. Jauniem un vientuļiem Svariem īstais laiks mīlas partnera meklējumiem. Jau aizņemtajiem jāsargās no sānsoļiem, bet visiem kopā – no pārliekiem tēriņiem un darba lietu atstāšanas novārtā.

Skorpions

Arī viņam ir visas iespējas izklaidēties patīkamā sabiedrībā un gūt tajā ievērību. Visticamāk, viņam šāda laika pavadīšana tomēr apniks un viņš pievērsīsies kam nopietnākam.

Strēlnieks

Viņš gribētu, lai viss apkārt notiktu tā, kā viņš uzskata par pareizu. Labāk ar pasaules lāpīšanu tomēr nenodarboties – tā tikai iztērēs spēku un līdzekļus. Tā vietā pareizāk būtu klusi un mierīgi darīt kārtējo darbu un brīvajā laikā nedaudz izklaidēties.

Mežāzis

Gūt panākumus šonedēļ nebūs viegli. Daudz dažādu neveiksmīgu ap­stākļu sakritību, kas virzību uz priekšu ievērojami kavēs. Vieglāk klāsies tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri savā darbībā ieviesīs kādu būtisku jauninājumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai tiktu galā ar šķēršļiem, nāksies pārskatīt vecos priekšstatus un stereotipus un palīgā nāks gan prāts, gan intuīcija. Viņš darītu labi, ja ar saviem jauninājumiem pārāk nesakaitinātu konservatīvāko sabiedrības daļu…

Zivis

Viņas grib, kā labāk, un cenšas no visas sirds. Tomēr diemžēl iespējas netiek līdzi vēlmēm, un var gadīties, ka visu solīto, iesākto un labi domāto neizdodas piepildīt. Gudri darīs tās, kuras, dodot solījumus, padomās arī par iespējām tos izpildīt.

LA.lv