×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Latgalē aptur jaudīgu nelegālā alkohola ražotni; vairākas “točkas” paliks bez preces

Foto - VPFoto - VP

Turpinot operatīvus pasākumus nelegāla alkohola apkarošanā, kādā privātajā sektorā Daugavpilī tika uzieta un apturēta apjomīga nelegāla alkohola rūpnīca. Atsavināta pašbrūvēta dzira, kura tika paredzēta tālākai izplatīšanai “točkās”.

Kā portālam “LA.lv” pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne, pagājušas nedēļas nogalē Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki apturējuši kādu transportlīdzekli, kurā tika konstatēta 1000 litru ietilpīga tvertne, kas ir piepildīta ar šķidrumu – visticamāk, spirtu, jo šķidrumam bija spilgti izteikta alkoholam raksturīga smaka.

Vakar, turpinot uzsāktā kriminālprocesa izmeklēšanu un veicot sankcionētu kratīšanu, policisti pārbaudīja kāda privātā sektora teritoriju Daugavpilī, kur konstatēja pilnvērtīgu, labi iekārtotu nelegālā alkohola ražošanas “cehu”.

Uz vietas atrasti un atsavināti vairāk nekā 2 272 litri alkohola dziras (kopējais izņemtais alkohola daudzums – vairāk nekā 3 272 litriem). Tāpat atsavināti visi alkohola ražošanai un fasēšanai nepieciešamie piederumi – etiķetes, stikla un plastmasas pudeles, korķi, sūkņi un citas iekārtas.

Tālākai izplatīšanai saražotā prece tika nogādāta dažādās alkohola tirdzniecības vietās ne tikai Daugavpilī, bet arī citās Latgales pilsētās.

Pēc Krimināllikuma 2212.panta 2.daļas uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšanas. Saistībā ar minēto policija pārbauda 1979.gadā dzimušu vīrieti.

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+