×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. decembris, 2016
Drukāt

Latgalē un daļā Vidzemes sniega dēļ apgrūtināta braukšana

Foto - LETAFoto - LETA

Sniega un apledojuma dēļ šorīt braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti daļā Vidzemes un Latgalē,informē VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Braukšana ir apgrūtināta pa visiem lielajiem ceļiem, kas ved no Rīgas Vidzemes un Latgales virzienos vismaz 60-70 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Pa Daugavpils šoseju un tā saukto Tīnūžu ceļu E22 braukšana ir apgrūtināta visā garumā.

Tāpat braukšana ir apgrūtināta pa visiem lielajiem ceļiem Latgalē un Gulbenes apkārtnē.

Savukārt Kurzemē un Zemgalē braukšanas apstākļi šorīt ir apmierinoši pa visiem lielajiem ceļiem, izņemot Ventspils šosejas posmu no Usmas līdz Ventspilij un Bauskas šosejas posmu no Iecavas līdz Lietuvas robežai.

Uz reģionālajiem autoceļiem šorīt apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Alūksnes, Dobeles, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas, Saldus un Ventspils apkārtnes.

Sniegotie un apledojušie autoceļu posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Kopš plkst.2.20 ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 142 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braukšanas apstākļi var mainīties ik minūti.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienas pirmajā pusē daudzviet gaidāmi nokrišņi slapja sniega un lietus veidā. Pēcpusdienā nokrišņi pakāpeniski mitēsies. Atsevišķos posmos uz autoceļiem veidosies apledojums.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un stilu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+