Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. janvāris, 2012
Drukāt

“Lattelecom” šogad turpinās optiskā interneta izbūvi

LETALETA

SIA “Lattelecom” šogad plāno pabeigt optiskā interneta izbūves darbus tajās pilsētās, kurās tie sākti pērn, kā arī vēl gandrīz 20 pilsētās darbus iecerēts sākt, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Lattelecom” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja. To vidū ir Madona, Iecava, Ludza un Lielvārde.

Šī gada sākumā “Lattelecom” paziņojis par lielas daļas darbu pabeigšanu vairākās pilsētās. Piemēram, Siguldā, kur optiskā interneta izbūve sākta pērn jūnijā, paveikti 95% plānoto darbu, nodrošinot jaudīgāka interneta pieejamību vairāk nekā 2180 dzīvokļos. Noslēdzoties izbūvei, “Lattelecom” optiskais internets būs pieejams 72 daudzdzīvokļu mājās jeb 2350 dzīvokļos visā pilsētā.

Optiskais tīkls Siguldā ir pieejams Jāņa Čakstes, Jaunatnes, Krišjāņa Barona, Lāčplēša, Laimas, Leona Paegles, Nurmižu, Pulkveža Brieža, Oskara Kalpaka, Satezeles, Strēlnieku, Institūta, Zinātnes ielā un citur pilsētā.

Nākamā gada vidū “Lattelecom” sāks izbūves otro kārtu, kas aptvers vēl teju 40 mājas arī Ata Kronvalda, Jēkaba Dubura, Šveices, Helmaņa un citās ielās.

Balvos, kur darbi sākti pērn septembra sākumā, pabeigti vairāk nekā 90% plānoto darbu, nodrošinot atbilstošu interneta infrastruktūru 35 mājām pilsētā. Patlaban “Lattelecom” optiskais internets Balvos ir pieejams Baznīcas, Bērzpils, Brīvības, Dārza, Daugavpils, Ezera, Miera, Partizānu, Pilsoņu, Raiņa, Tautas, Teātra un Vidzemes ielas daudzdzīvokļu namos. Pilnībā darbi tiks pabeigti šī gada pavasarī, un optiskais internets būs pieejams 39 mājām, kopskaitā sasniedzot vairāk nekā 1950 mājsaimniecību.

Savukārt Brocēnos pabeigta puse plānoto darbu, un “Lattelecom” optiskais internets ir pieejams gandrīz 950 dzīvokļos pilsētā – vairākās Jaunatnes, Lielcieceres un Skolas ielas daudzdzīvokļu mājās. Infrastruktūras ierīkošanu pilnībā paredzēts pabeigt šogad pavasarī, tādējādi jaudīgāks internets būs pieejams vairāk nekā 30 daudzdzīvokļu mājām jeb 1195 mājsaimniecībām.

Rīgā šogad tiks turpināti iepriekš sāktie darbi, arvien lielākam mājsaimniecību lokam piedāvājot optisko internetu. “Lattelecom” arī izvērtē optiskā interneta izbūves iespējas tajās pilsētās, par kurām ir nobalsojuši iedzīvotāji internetā “http://optika.lattelecom.lv/” vai arī saņemti kolektīvie pieteikumi, kas meklējami “Lattelecom” interneta mājaslapā.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+