Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
6. maijs, 2015
Drukāt

Latvijā darbu sāks ķīmiskās nozares milzis “Allnex”

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Viena no pasaulē lielākajām ķīmiskās nozares kompānijām “Allnex” Rīgā oficiāli atvērs jaunu biznesa pakalpojumu centru, informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).

Uzņēmums darbojas visā pasaulē, piegādājot sveķu, piedevu un cita veida ķīmisko savienojumu produkciju arhitektūras, autoražošanas uzņēmumiem, elektropreču un citiem ražotājiem.

Jaunais biznesa pakalpojuma centrs atrodas “Astras Biznesa centra” ēkā, Gunāra Astras ielā 1C. Tā atklāšana notiks 7.maijā plkst.14.

Pirms centra oficiālās atklāšanas “Allnex” finanšu direktors Dunkans Teilors un SIA “Allnex Latvia” centra vadītāja Sandra Zariņa tiksies ar ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), lai pārrunātu uzņēmuma plānus un attīstības ieceres Latvijā, investīciju apjomu un plānoto jauno darbvietu skaitu.

Sarunā piedalīsies arī LIAA direktors Andris Ozols, kura vadītā aģentūra ir konsultējusi uzņēmumu, lai pārliecinātu par Latviju kā piemērotāko vietu uzņēmuma nākotnes attīstības mērķu īstenošanai.

Jau pagājušā gada nogalē ziņots, ka Rīgā tiks atvērts apvienoto pakalpojumu centrs “Allnex”. Šajā ārpakalpojumu centrā tiks nodrošinātas vairāk nekā 120 darbvietas, kas nodrošinās uzņēmuma finanšu, iepirkumu, personālvadības un datu pārvaldības pakalpojumus.

“Allnex” gada pārdošanas apjomi ir 1,5 miljardi ASV dolāru (1,22 miljardi eiro), liecina informācija “Allnex” mājaslapā. Uzņēmumam ir 16 ražotnes, 13 izpētes un tehnoloģiskā atbalsta centri un divi kopuzņēmumi Dienvidkorejā un Japānā. Uzņēmumam ir 2000 darbinieku 27 pasaules valstīs.

SIA “Allnex Latvia” reģistrēta 2014.gada augustā ar 25 000 eiro pamatkapitālu.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+