×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
2. februāris, 2018
Drukāt

Latvijā no Itālijas nogādāti septiņi patvēruma meklētāji (8)

Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrs "Mucenieki". Foto - LETAPatvēruma meklētāju izmitināšanas centrs "Mucenieki". Foto - LETA

Atbilstoši Eiropas Savienības (ES) patvēruma meklētāju pārvietošanas programmai uz Latviju no Itālijas pārcelti septiņi patvēruma meklētāji, aģentūru LETA informēja Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldē (PMLP).

Personu mītnes zeme ir Eritreja, bet patlaban personas atrodas Patvēruma meklētāju centrā Muceniekos.

Starp pārvietotajām personām ir students un tādu profesiju pārstāvji kā šoferis, taksometra vadītājs un automehāniķis.

Jau ziņots, ka atbilstoši starptautiski noteiktajām procedūrām un Patvēruma likuma prasībām, tūlīt pēc ierašanās Latvijā Valsts robežsardzes amatpersonas pieņem pārvietoto personu iesniegumus un iepazīstina patvēruma meklētājus ar tiesībām un pienākumiem patvēruma procedūras laikā.

Nākamajās dienās Valsts robežsardzes amatpersonas turpinās strādāt ar patvēruma meklētājiem un veiks nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, lai lietas materiālus varētu nodot PMLP turpmākam darbam un lēmumu pieņemšanai par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu.

Latvija ES patvēruma meklētāju pārvietošanas programmā līdz šim uzņēmusi 374 personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ja ,piemēram,Vācija piedāvātu dzīvesvietu un pabalstus 400eiro mēn arī visiem ES pilsoņiem,tad no Latvijas turp pārceltos vismaz trešdaļa iedzīvotāju!Tikai nesaprotu,kāpēc āfrikāņi tur var saņemt pabalstus,bet latvieši nevar.

  2. Un atkal vieni vīrieši ? Dīvaini tie bēgļi, sievietes nebēg,bet spēkā pilni kretini bēg ? Un mūsu d…… lideji tik ved viņus šurp.

  3. Eritrejā taču karadarbība nenotiek?! No kā tad šie bēgļi bēg? No alimentiem,vai? Dīvainā kārtā no tās pašas Āfrikas līdz šim nav aizbēdzis ne viens pats bušmenis,neviens hotentots,neviens Kongo pigmejs,ne viens berbers vai tuaregs! Kā to izskaidrot??

  4. Eritrejā taču karadarbība nenotiek?! No kā tad šie bēgļi bēg? No alimentiem,vai? Dīvainā kārtā no Āfrikas līdz šim nav aizbēdzis ne viens pats bušmenis,neviens hotentots,neviens Kongo pigmejs,ne viens berbers vai tuaregs!

  5. Eritrejā taču karadarbība nenotiek?! No kā tad šie bēgļi bēg? No alimentiem,vai?

  6. Un cik mēnešus vińi te paliks Atbildēt

    Pirms meklēs siltākas vietińas kādā bagåtākā zemē?

    • Bēgļiem vai patvēruma meklētājiem (īstenībā nelikumīgiem migrantiem) patvērumu jāmeklē tuvākajā drošā zemē — kā baltieši to darīja Vācijā vai Zviedrijā, kara laikā. Šitos klaidoņus mums nav jāuzņem.

Draugiem Facebook Twitter Google+