Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
8. oktobris, 2012
Drukāt

Latvijā viedtālruņu lietojums ir zemākais Baltijas valstīs

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijā viedtālruņu lietojums ir zemākais Baltijas valstīs, liecina tirgus pētījumu kompānijas “GfK Custom Research Baltic” aptauja. Saskaņā ar to Latvijā 41% mobilo tālruņu lietotāju izmanto viedtālruņus – tas ir zemāks rādītājs nekā Igaunijā un Lietuvā, kur viedtālruņus lieto attiecīgi 49% un 53% aptaujāto iedzīvotāju.

Viedtālruņu izplatība visaugstākā ir vecuma grupā zem 34 gadiem un visvairāk tos iecienījuši vīrieši.

Latvijā ir arī zemākais portatīvo datoru lietojums Baltijā. Šādus datorus mūsu valstī izmanto 68% datoru lietotāju, bet Lietuvā un Igaunijā – attiecīgi 72% un 77% datoru lietotāju.

Savukārt planšetdatorus Igaunijā lieto 10%, Latvijā – 8% un Lietuvā – 6% aptaujāto iedzīvotāju.

Aptaujā, kas notika augustā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piedalījās 872 cilvēki vecumā no 18 līdz 65 gadiem.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+