Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
6. jūnijs, 2012
Drukāt

Latvijas auto tirgus turpina atkopties

Foto - LETAFoto - LETA

Augšupeja Latvijas auto tirgū turpināsies, un tas sāks atkopties, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam “Baltic Business Service” prognozēja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš.

“Domāju, ka augšupeja auto tirgū turpināsies. Ja reiz valdība apgalvo, ka recesija ir beigusies un ekonomika sāk atkopties, atkopsies arī auto tirgus. Turklāt auto tirgus ir viens no tiem indikatoriem, kas atspoguļo kopējo situāciju ekonomikā,” sacīja Lukstiņš.

Viņš informēja, ka pērn kopumā pirmo reizi reģistrēti 8849 jauni automobiļi. “Tādējādi arvien aktīvāk var redzēt, ka cilvēki atsāk pirkt un reģistrēt mašīnas. Līdz šim tendences reģistrācijā bija lejupslīdošas vai arī turējās pa nullēm. Savukārt kopš šā gada janvāra ir reģistrētas jau 4417 jaunas mašīnas,” teica Lukstiņš.

Vienlaikus viņš atzina, ka pašreizējie jauno auto reģistrācijas dati būtiski atpaliek no 2007.gada un 2008.gada līmeņa, kad, pēc Lukstiņa sniegtās informācijas, pirmo reizi reģistrēti attiecīgi vairāk nekā 32 tūkstoši un 19 tūkstoši vieglo automašīnu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pērn CSDD reģistrēja par 77,8% vairāk jaunu vieglo automašīnu nekā 2010.gadā.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+