Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. jūnijs, 2012
Drukāt

Latvijas auto tirgus turpina atkopties

Foto - LETAFoto - LETA

Augšupeja Latvijas auto tirgū turpināsies, un tas sāks atkopties, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam “Baltic Business Service” prognozēja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš.

“Domāju, ka augšupeja auto tirgū turpināsies. Ja reiz valdība apgalvo, ka recesija ir beigusies un ekonomika sāk atkopties, atkopsies arī auto tirgus. Turklāt auto tirgus ir viens no tiem indikatoriem, kas atspoguļo kopējo situāciju ekonomikā,” sacīja Lukstiņš.

Viņš informēja, ka pērn kopumā pirmo reizi reģistrēti 8849 jauni automobiļi. “Tādējādi arvien aktīvāk var redzēt, ka cilvēki atsāk pirkt un reģistrēt mašīnas. Līdz šim tendences reģistrācijā bija lejupslīdošas vai arī turējās pa nullēm. Savukārt kopš šā gada janvāra ir reģistrētas jau 4417 jaunas mašīnas,” teica Lukstiņš.

Vienlaikus viņš atzina, ka pašreizējie jauno auto reģistrācijas dati būtiski atpaliek no 2007.gada un 2008.gada līmeņa, kad, pēc Lukstiņa sniegtās informācijas, pirmo reizi reģistrēti attiecīgi vairāk nekā 32 tūkstoši un 19 tūkstoši vieglo automašīnu.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pērn CSDD reģistrēja par 77,8% vairāk jaunu vieglo automašīnu nekā 2010.gadā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+