Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Latvijas autovadītāji arvien vairāk iekāro hibrīdauto1


Toyota Camry
Toyota Camry
Foto: WESS Motors

Šī gada pirmajos sešos mēnešos viens no Latvijas lielākajiem autotirgotājiem “WESS Motors Toyota” pārdevis 319 hibrīdauto.

Vienlaikus ar iekšdedzes dzinēju un elektromotoru aprīkoto automobiļu pārdošanas apjoms audzis par 43%, salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn, kamēr kopējie pārdošanas apjomi auguši par 7,5%.

Kopš šī gada sākuma “WESS Motors Toyota” pārdevis 850 jaunas Toyota markas automašīnas, no kurām 38% bija hibrīdauto. Tas ir par 10% vairāk, nekā 2018.gadā kopumā.

“Šī gada pirmajā pusē vērojam pakāpenisku tirgus izaugsmi – būtisks pieprasījuma pieaugums ir pēc hibrīdauto. Salīdzinot ar pārdošanas rādītājiem 2018.gadā, šī gada otrajā ceturksnī Latvijā pārdoto Toyota hibrīdauto skaits pieaudzis par 56%. Viennozīmīgi visā pasaulē šobrīd aktuāls ir vides jautājums, tāpēc iedzīvotāji priekšroku dod apkārtējai videi draudzīgākiem auto, kas nodrošina tādu pašu braukšanas komfortu un papildus sniedz degvielas ekonomiju. Runājot par hibrīdauto, mēs runājam par tīru enerģiju – tie patērē mazāk degvielas un ievērojami samazina CO2 emisijas” saka “WESS” izpilddirektors Aleksejs Radionovs.

Saistītie raksti

Kopš šī gada sākumā WESS Motors Toyota piedāvā jaunākās paaudzes Toyota Corolla modeļus, kas pieejami ar hibrīda dzinēju un ir vieni no visu laiku pārdotākajiem automobiļiem autobūves vēsturē, vienlaikus tas ir arī viens no pieprasītākajiem Toyota modeļiem Latvijā un nemainīgi viens no populārākajiem Toyota auto modeļiem Latvijas pircēju vidū.

2018.gadā WESS Motors Toyota pārdeva 1415 jaunas Toyota automašīnas, kas bija par 98 auto vairāk nekā 2017. gadā. Teju viena trešā daļa jeb 28% no pārdotajiem auto pērn bija hibrīdauto.

LA.lv