Latvijas futbola tiesnešu vadītā spēlē Spānija sagrauj Venecuēlu 0

Latvijas futbola tiesnešu trešdien Malagā novadītā pārbaudes spēlē pasaules un Eiropas čempione Spānija ar 5:0 sagrāva Venecuēlas valstsvienību.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Mača galvenais tiesnesis bija 2011. gada labākais Latvijas futbola soģis Andris Treimanis, bet līnījtiesnešu pienākumus pildīja Haralds Gudermanis un Aleksejs Sapasjonņikovs.

Mājinieku rindās trīs vārtus guva Roberto Soldado, kurš izlasē atgriezies pēc piecu gadu pārtraukuma. Viņš laukumā devās uz maiņu otrajā puslaikā, un varēja gūt pat četrus vārtus, taču 66. minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu. Venecuēlas izlase spēli pabeidza 10 vīru sastāvā, jo Treimanis sarkano kartīti parādīja venecuēlietim Fernando Amorebjetam.

Uzvarētāju labā pa vieniem vārtiem guva arī Andress Injesta un Sesks Fabregass.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlase trešdien pārbaudes spēlē Antālijā (Turcijā) spēlēja neizšķirti 0:0 ar Kazahstānu.

Savukārt Latvijas pretinieki 2014. gada Pasaules kausa (PK) kvalifikācijas turnīrā Slovākijā trešdien pārbaudes spēlē izcīnīja uzvaru pret Turciju, bet Grieķija spēlēja neizšķirti ar Beļģiju.

Slovākija pretinieku laukumā Bursā Turciju uzvarēja ar 2:1. Uzvarētājiem pirmajā puslaikā vārtus guva Vladimirs Veiss un Miroslavs Stohs, uz ko mājinieki atbildēja ar Omera Topraka gūtajiem vārtiem.

Grieķijas izlase savās mājās Iraklijā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Beļģiju. Grieķi pēc Dimitra Salpigida sitiena 9. minūtē atklāja rezultātu, bet 32. minūtē Nasers Čadli panāca izlīdzinājumu.

Vēl viena Latvijas pretiniece Lihtenšteina viesos ar 1:2 zaudēja Maltai, bet Bosnija un Hercegovina otrdien ar 1:2 atzina Brazīlijas pārākumu.

Citās spēlēs Francija ar 2:1 uzvarēja Vāciju, Anglija spēles beigās ar 2:3 zaudēja Nīderlandei, kurai uzvaru nodrošina Arjena Robena otrajā kompensācijas minūtē gūtie vārti. Itālija savā laukumā ar 0:1 zaudēja Jurgena Klinsmana trenētajai ASV izlasei. Varšavā jaunajā Nacionālajā stadionā, kurā tika aizvadīta pirmā spēle, Polija spēlēja neizšķirti 0:0 ar Portugāli.