Sports
Futbols

Latvijas futbola treneriem par kautiņu naudas sods un diskvalifikācija 16

LETA

“Metta”/”Latvijas Universitāte” komandas galvenais treneris Andris Riherts un Andrejs Kaļiņins no RFS saņēmuši divu spēļu diskvalifikāciju katrs par iesaistīšanos kautiņā “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas mačā.

Svētdien notikušajā cīņā “Metta”/LU savā laukumā ar 3:1 uzvarēja RFS. Šajā mačā abas vienības kopā nopelnīja astoņas dzeltenās kartītes, turklāt laukumā izplūcās ne tikai futbolisti, bet arī abu komandu galvenie treneri Riherts un Kaļiņins, kuri pirmā puslaika beigās tika izraidīti no spēles.

Riherts sākotnēji traucēja RFS ievadīt bumbu spēlē no laukuma sānu līnijas, bet pēc tam izcēlās pamatīgs konflikts, tajā iesaistoties ne tikai abu vienību futbolistiem, bet arī treneriem, kā rezultātā Kaļiņins pameta savas komandas tehnisko zonu.

Ņemot vērā konflikta smagumu un sekas, kā arī iesaistīto pušu vainas pakāpi, un to, ka pēcspēles preses konferencē Kaļinins atzina savu vainu un atvainojās par notikušo, LFF Disciplinārlietu komisija lēma Rihertam piešķirt divu spēļu diskvalifikāciju un kopumā 380 eiro lielu sodu. Līdz ar to viņš nevarēs piedalīties svētdien gaidāmajā Latvijas kausa ceturtdaļfināla mačā pret to pašu RFS un 16.aprīlī paredzētajā virslīgas spēlē pret “Riga”.

Saistītie raksti

Divu spēļu diskvalifikācija piešķirta arī Kaļiņinam, kurš nevarēs piedalīties svētdienas Latvijas kausa cīņā un 15.aprīļa spēlē pret “Liepāja”/”Mogo”. Papildus tam speciālistam piešķirts arī 350 eiro naudas sods.

Jaunā virslīgas sezona sākusies ļoti aizraujoši, jo pirmajās trijās kārtās katra vienība jau vismaz reizi ir zaudējusi. Kopvērtējuma vadībā ar sešiem punktiem ir “Liepāja”/”Mogo”, “Jelgava” un “Spartaks”, kamēr četri punkti ir RFS, “Riga” un “Ventspils” komandām. Septītā ar trim punktiem ir “Metta”/LU, bet vienu punktu guvusi Babīte”/”Dinamo”.

LA.lv