Mobilā versija
+5.5°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
16. oktobris, 2012
Drukāt

Latvijas iedzīvotāji visbiežāk internetu lieto ziņu un avīžu lasīšanai

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Latvijas iedzīvotāji visbiežāk internetu lieto ziņu, avīžu un žurnālu lasīšanai tiešsaistē vai lejupielādei, aģentūra BNS uzzināja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP).

Atbilstoši statistikas pārvaldes datiem 2012.gada sākumā 88% interneta lietotāju to izmantoja, lai tiešsaistē lasītu vai lejupielādētu ziņas, avīzes un žurnālus (pirms gada – 83,9%). Vienlaikus 86,4% interneta lietotāju to izmantoja, lai nosūtītu vai saņemtu e-pastu, kā arī 86,4% iedzīvotāju 2012.gada sākumā internetu izmantoja, lai sameklētu informāciju par precēm un pakalpojumiem (pirms gada – 74,9%).

Statistikas pārvaldes dati arī rāda, ka no interneta lietotājiem šā gada sākumā 64,5% (pirms gada – 76,2%) internetu lietoja, lai darbotos ar internetbanku.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latvijā 2012.gada sākumā datori bija 69,5% mājsaimniecību, kas ir par 5,2 procentpunktiem vairāk nekā pirms gada. Savukārt internets gada sākumā bija pieejams 68,7% Latvijas mājsaimniecību, kas ir par 5,1 procentpunktu vairāk nekā 2011.gada sākumā.

Pievienot komentāru

Mikrobioloģijas jaunuzņēmums ieinteresējis vāciešus (1)Kāda liela Vācijas kompānija izrādījusi interesi par mikrobioloģijas jomā darbojošos Latvijas jaunuzņēmumu "Conelum Biotech", kas izstrādā unikālu testu konkrētu mikroorganismu atklāšanai noteiktā vidē.
Draugiem Facebook Twitter Google+