Sports
Citi sporta veidi

Latvijas komandas Gštādē sāk mainīgām sekmēm0

fivb.com

Viens no pasaules spēcīgākajiem pludmales volejbola pāriem Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš trešdien ar uzvaru sāka Šveices pilsētā Gštādē notiekošā piecu zvaigžņu Pasaules kausa “Major” kategorijas turnīra pamatsacensība, kamēr otrs Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piedzīvoja pārliecinošu neveiksmi.

Sacensībās ar piekto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:19, 21:9) apspēlēja itāļus Aleksu Ranjēri un Adrianu Karambulu, kuriem sacensībās ir 27.numurs.

Kaut spēles ievadā itāļi ieguva pat piecu punktu pārsvaru (6:1), pirms tehniskā pārtraukuma viņiem bija tikai viena punkta vadība, bet seta beigās jau pārsvars bija Latvijas sportistiem, uzvarot ar 21:19.
Otrais sets bija gluži pretējs, Latvijas sportistiem izvirzoties vadībā ar 5:1, kas pretiniekiem lika ņemt pārtraukumu, bet pie tehniskā pārtraukuma Samoilovs un Šmēdiņš jau bija priekšā ar 11:3, droši triumfējot duelī.

Sacensību turpinājumā Samoilovs un Šmēdiņš ceturtdien spēkosies ar norvēģiem Annešu Berncenu-Molu Kristianu un Sannliju Sērumu, kuriem ir 21.numurs, bet piektdien viņiem pretim stāsies ar 12.numuru izliktie krievi Oļegs Stojanovskis un Artjoms Jarzutkins, kuri pagājušajā nedēļā bija ceturtie “Major” etapā Porečā.

Saistītie raksti

Pamatturnīru sāka arī ar 23.numuru izliktie Pļaviņš/Regža, kuri ar 0-2 (15:21, 13:21) ļoti pārliecinoši piekāpās ar desmito numuru izliktajiem poļiem Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram.
G apakšgrupas ietvaros Pļaviņš/Regža turpinājumā spēkosies ar krieviem Ņikitu Ļaminu un Vjačeslavu Krasiļņikovu, kuri izlikti ar septīto numuru, un turnīra 26.numuru Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli no Beļģijas.
Pirms tam šis Latvijas pāris otrdien pārvarēja kvalifikāciju.

Pēc apakšgrupu turnīra trīs labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Grupu uzvarētāji automātiski kvalificēsies astotdaļfinālam, bet otro un trešo vietu guvušās komandas sacentīsies izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā.

LA.lv