Mobilā versija
+5.5°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
18. septembris, 2016
Drukāt

Latvijas Pasts izdod Latvijas uzņemšanas ANO 25.gadadienai veltītu pastmarku

markas_9892zb

Šoruden aprit 25 gadi kopš Latvijas uzņemšanas Apvienoto Nāciju Organizācijā (ANO) un par godu šim notikumam Latvijas Pasts izdod jaunu pastmarku un speciālu aploksni, aģentūru LETA informē uzņēmuma pārstāvji.

Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana notiks šodien Rīgas 50.pasta nodaļā, kas izvietota tirdzniecības centrā “Origo”, Stacijas laukumā 2, no plkst.10 līdz 19.

Pastmarka izdota 100 000 eksemplāru tirāžā, un tās nominālvērtība ir 0,54 eiro, kas atbilst vienkāršas B klases vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā. Līdz ar pastmarku izdota arī speciāla aploksne 1500 eksemplāru tirāžā. Jauno filatēlijas izdevumu dizaina autors ir mākslinieks Ludis Danilāns.

Uz jaunās pastmarkas redzama ANO galvenā mītne, kas atrodas Ņujorkā, ASV.

Latvija ir ANO dalībvalsts kopš 1991.gada 17.septembra.

Nākamo filatēlijas jaunumu plānots izdot 22.septembrī.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+