×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Latvijas populārās mūzikas pērles mirdzēs festivālā Jūrmalā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 27. līdz 30. augustam Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē jau atkal norisināsies populārās mūzikas festivāls “Bigbank Latvijas pērles”, kura laikā varēs vēl baudīt vasaru un četrus romantiskas mūzikas vakarus pie jūras. Festivālā uz skatuves kāps spožākās Latvijā populāras mūzikas personības: Uldis Marhilevičs, Marija Naumova, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Ieva Akuratere, Igo, Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Alex, Ralfs Eilands, Antra Stafecka, Sergejs Jēgers, Andris Ērglis, Normunds Pauniņš, Samanta Tīna, Uģis Roze, Agnese Rakovska un daudzi citi.

“”Latvijas pērļu” pamatideju reiz ierosināja Maestro Raimonds Pauls – pārbaudītas vērtības, kvalitatīva izklaide un mākslinieki, ar kuriem lepojamies, kuru veikums raksturo mūsu valsti, laiku un vērtības. Un priekšroka, protams, ir dziesmām latviešu valodā,” teic festivāla producente Elita Mīlgrāve.

“Latvijas pērļu” parādi atklās romantisks koncerts “Mīlas rokbalādes”, kurā skanēs Ivo Fomina un Harija Zariņa roķīgākās latviešu mīlas dziesmas, kuras izpildīs Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Antra Stafecka, grupa “Colt”, Dināra Rudāne un Alex. “Roka balādes ir būtiska manas daiļrades daļa. Tās dod iespēju izstāstīt patiesus un reizēm pat skarbus stāstus cilvēkiem saprotamā un vieglāk uztveramā veidā. Es šo žanru sajūtu kā savu un zinu, ka arī daudziem, kuri ikdienā rokmūziku neklausās, rokbalādes tomēr ir mīļas un iecienītas. Tajā pašā laikā, tā tomēr ir īsta rokmūzika – manas dzīves sāls un pamats. Ar nepacietību gaidu šo koncertu, jo tā būs iespēja dziedāt lieliskas dziesmas lieliskā kompānijā,” pirms koncerta teic dziedātājs Ivo Fomins.

Dzintaros mirdzēs arī komponista un pianista Ulda Marhileviča daiļrade (28. VIII). Īpaši šim festivālam veidotajā koncertprogrammā piedalīsies Igo, Ralfs Eilands, Antra Stafecka, Sergejs Jēgers, Agnese Rakovska un citi, kuri izpildīs U. Marhileviča skaistākās dziesmas. Pie klavierēm pats komponists, daudzu Latvijā iemīļotu kompozīciju autors. “Esmu ļoti priecīgs, ka varu uzstāties mūsu leģendārajā Dzintaru koncertzālē, tikties un muzicēt kopā ar mīļiem un tuviem māksliniekiem. Šajā programmā mūzikas ceļš vīsies no klasikas līdz rokam, jo dzīve man “skan” visās krāsu gammās,” tā U. Marhilevičs.

Festivālu turpinās vēl starptautisku atpazīstamību ieguvusī Latvijas mūzikas pērle – dziedātāja Marija Naumova (29. VIII). Koncertprogrammā “Kādā jaukā dienā” šarmantā dziedātāja atskatīties uz viņas muzikālajā karjerā paveikto kopā ar lielisko ģitāristu Sebastjenu Žinjo.

Festivālu noslēgs vēl viena romantiska koncertprogramma jeb “Romantiskie dueti”. Te skanēs duetu žanra klasika un jaunākie grāvēji, šajā reizē gan jau iepriekš sadziedājušos, gan pavisam negaidītu solistu pāru sniegumā. Uz skatuves kāps Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Olga Rajecka, Varis Vētra, Ieva Akuratere, Igo, Viktors Lapčenoks, Antra Stafecka, Normunds Pauniņš, Samanta Tīna, Uģis Roze, Ira Krauja, Madara Grēgere, Roberts Pētersons un citi. “Duets veidojas tikai tad, kad dvēseļu stīgas sāk skanēt vienā toņkārtā. Lai to panāktu, jāiegulda liels darbs,” teic viens no koncerta dalībniekiem, dziedātājs Viktors Lapčenoks. Dziesmu muzikālo skanējumu veidojis Raimonds Macats ar grupu, turklāt kopā ar mūziķiem uz skatuves spēlēs arī lieliskais ģitārists un komponists Aivars Hermanis.

VARBŪT NODER!!

“Bigbank Latvijas Pērles” koncerti

27. VIII 19.00 “Mīlas rokbalādes”

28. VIII 19.30 Ulda Marhileviča autorvakars

29. VIII 19.00 Marijas Naumovas labākās dziesmas

30. VIII 18.00 “Romantiskie dueti”

Biļetes “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv

Cena EUR 12 – 40

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+