Latvijas telpu futbola izlasei otrais zaudējums Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatturnīrā 0

Latvijas telpu futbola izlase Jelgavā notiekošā Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatturnīra otrās kārtas spēlē ceturtdien zaudēja Kazahstānas valstsvienība.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Aizvadītajā mačā mājinieki piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 0:2 (0:1).

Rezultātu spēles 57.sekundē atklāja Nikolajs Pengrins, bet 2:0 otrā puslaika trešajā minūtē panāca Mihails Peršins.

Savukārt pirmajā otrās kārtas mačā ceturtdien Krievijas izlase ar 2:1 (2:1) pārspēja Rumāniju.

Kā ziņots, trešdien pirmās kārtas mačos Latvijas izlase ar 2:6 zaudēja Rumānijai, bet Krievija ar 5:1 pārspēja Kazahstānu.

Pēc divām kārtām pirmo vietu apakšgrupas kopvērtējumā ar sešiem punktiem ieņem Krievija, Rumānijas un Kazahstānas kontā pa trim punktiem, bet Latvija pagaidām punktus nav iekrājusi.

Sacensību noslēgumā sestdien Latvijas izlase sacentīsies ar Krievijas valstsvienību.