Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. maijs, 2015
Drukāt

Latvijas un Armēnijas prezidenti uzsver sadarbības nozīmi divpusēji un Austrumu partnerības ietvaros (2)

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

Šodien, 21.maijā, Valsts prezidents Andris Bērziņš Rīgā notiekošā Austrumu partnerības samita ietvaros tikās ar Armēnijas prezidentu Seržu Sarksjanu, lai pārrunātu abu valstu divpusējo attiecību attīstības potenciālu un Armēnijas sadarbības paplašināšanas iespējas ar Eiropas Savienību (ES).

Sarunas dalībnieki bija vienisprātis, ka abu valstu divpusējo attiecību intensificēšana visplašākajā jomu spektrā ir nozīmīga un nepieciešama gan Latvijai, gan Armēnijai, informē prezidenta preses dienestā.

“Mums ir nozīmīgas divpusējās attiecības ar Latviju. Tās vienmēr ir attīstījušās konstruktīvi un pragmatiski. Priecājos, ka Latvijas un Armēnijas attiecībās ir vērojama pozitīva dinamika un politiskā dialoga paplašināšanās,” uzsvēra Sarksjans. Bērziņš piebilda, ka atbalsta turpmāku divpusējo attiecību intensificēšanu, īpaši akcentējot izglītības jomas nozīmi un sadarbību tajā.

Armēnijas prezidents apsveica Latviju ar veiksmīgu Austrumu partnerības samita norises organizēšanu, uzsverot, ka šis ir liela mēroga pasākums, kas norit profesionāli augstā līmenī.

Vienlaikus Armēnijas prezidents atzīmēja savas valsts ieinteresētību turpmākas sadarbības paplašināšanā ar ES un tās dalībvalstīm, piebilstot, ka Armēnijas skatījumā attiecībā pret Austrumu partnerības valstīm ir piemērojama individuāla pieeja katrai no sešām dalībniecēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Обратите внимание: Все на фото жидомасоны! Куда там латышу!

  2. Armēnija, diemžēl, ir krievu ietekmes sfērā.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+