Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
21. maijs, 2015
Drukāt

Latvijas un Armēnijas prezidenti uzsver sadarbības nozīmi divpusēji un Austrumu partnerības ietvaros (2)

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

Šodien, 21.maijā, Valsts prezidents Andris Bērziņš Rīgā notiekošā Austrumu partnerības samita ietvaros tikās ar Armēnijas prezidentu Seržu Sarksjanu, lai pārrunātu abu valstu divpusējo attiecību attīstības potenciālu un Armēnijas sadarbības paplašināšanas iespējas ar Eiropas Savienību (ES).

Sarunas dalībnieki bija vienisprātis, ka abu valstu divpusējo attiecību intensificēšana visplašākajā jomu spektrā ir nozīmīga un nepieciešama gan Latvijai, gan Armēnijai, informē prezidenta preses dienestā.

“Mums ir nozīmīgas divpusējās attiecības ar Latviju. Tās vienmēr ir attīstījušās konstruktīvi un pragmatiski. Priecājos, ka Latvijas un Armēnijas attiecībās ir vērojama pozitīva dinamika un politiskā dialoga paplašināšanās,” uzsvēra Sarksjans. Bērziņš piebilda, ka atbalsta turpmāku divpusējo attiecību intensificēšanu, īpaši akcentējot izglītības jomas nozīmi un sadarbību tajā.

Armēnijas prezidents apsveica Latviju ar veiksmīgu Austrumu partnerības samita norises organizēšanu, uzsverot, ka šis ir liela mēroga pasākums, kas norit profesionāli augstā līmenī.

Vienlaikus Armēnijas prezidents atzīmēja savas valsts ieinteresētību turpmākas sadarbības paplašināšanā ar ES un tās dalībvalstīm, piebilstot, ka Armēnijas skatījumā attiecībā pret Austrumu partnerības valstīm ir piemērojama individuāla pieeja katrai no sešām dalībniecēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Обратите внимание: Все на фото жидомасоны! Куда там латышу!

  2. Armēnija, diemžēl, ir krievu ietekmes sfērā.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (42)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+